پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد:

باید زمینه جهش تولید و ایجاد اشتغال در یزد فراهم شود


سید مسعود عظیمی گفت: امسال با نام جهش تولید نام گرفته است و رویکرد نیز این است که زمینه جهش تولید و ایجاد اشتغال فراهم شود.

به گزارش یزدامروز، سید مسعود عظیمی پیش از ظهر امروز در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان یزد به بررسی مشکلات و مسائل بانکی دو واحد تولیدی در یزد پرداخت و گفت: امسال با نام جهش تولید نام گرفته است و رویکرد نیز این است که زمینه جهش تولید و ایجاد اشتغال فراهم شود.

وی با بیان اینکه دستگاه‌های نظارتی و بازرسی نیز به دنبال رفع مشکل در زمینه‌های اقتصادی هستند، ادامه داد: بیماری، فقر، تبعیض، بوروکراسی شدید از جمله مشکلات کشور است که باید حل شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری یزد عنوان کرد: شیوع کرونا 90 درصد اقتصاد اروپا را تحت تاثیر قرار دارد که عدد بسیار یالایی است، و کشور امسال در شرایط ویژه‌ای قرار دارد.

عظیمی با اشاره به تسهیلات رونق تولید و تبصره 18 برای واحدهای صنعتی و تولیدی اعلام کرد: براساس جلسات تشکیل شده مصوب می‌شود تعداد 41 واحد به مبلغ 1635/7 میلیارد ریال تسهیلات دریافت ‌کنند که شامل تسهیلات سرمایه در گردش و تسهیلات سرمایه ثابت و بازسازی و نوسازی است.

وی ادامه داد: تسهیلات 719/2 میلیارد ریالی سرمایه در گردش برای 18 واحد موجب تثبیت اشتغال 781 نفر و تسهیلات سرمایه ثابت 916/5 میلیارد ریالی برای 23 واحد امکان ایجاد اشتغال 229 نفر را در استان فراهم می‌کند.

انتهای پیام/

 


آخرین اخبار آخرین اخبار