پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


با فرماندار شیشلیک خور چه کنیم؟


کاش مي شد فرماندار جديد ورامين را به ولايت غور افغانستان مي فرستادند که نان پنير هم از سرش زياد باشد.

به گزارش یزد امروز به نقل از یزد رسا، عبدالله گنجی در واکنش به اظهارات فرماندار جدید ورامین در کانال شخصی خود نوشت:

 
همزمان با پخش سخنان فرماندار جديد ورامين در باره خوردن ششليک ،شخصا براي شرکت در مراسم ترحيم يکي از بستگان سببي در ورامين بودم. پس از مراسم مسجد ،براي حضور بر مزار متوفي به روستايي رفتيم که نام ان "باغ خواص" بود.
 
به خاطر همجواري قبرستان  و گلزار شهدا ،گشتي در گلزار شهدا زدم.با دقت محل و تاريخ شهادت شهدا را مي خواندم  تا به شهيدي رسيدم که روي قبر او نوشته شده بود:تاريخ شهادت18/4/1395و محل شهادت حلب.
 
در باره محل تولد اين شهيد نوشته شده بود:ولايت غور.متوجه شدم اين شهيد که متولد 1362 است اهل  استان غور افغانستان است  و اکنون اينجا-غريبانه در روستايي در ورامين ايران-دفن شده. همانجا اين آرزو را کردم که کاش مي شد اين شهيد افغاني فرماندار ما مي شد و فرماندار جديد ورامين را به ولايت غور افغانستان مي فرستادند که نان پنير هم از سرش زياد باشد.
 
اين شهيد محروميت غور را براي ششليک ترک نکرد که  فوز عظيم شهادت و گمنامي در روستاي باغ خواص ورامين را برگزيد. اما فرماندار این محل آروغ اشرافي گري مي زند.
 

**  «غلامرضا یوسفی» فرماندار جدید ورامین که پیش‌ از این، ریاست ستاد انتخابات استان تهران را بر عهده داشت، در مراسم معارفه خود اعلام کرد: «من اهل شیشلیک و کباب هستم و شفاف هم می‌گویم با نان و پنیر نمی‌توانم کار کنم، از ماشین خوب سوار شدن هم ترسی ندارم.»!


آخرین اخبار آخرین اخبار