پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیر شبکه سه سیما:

با پخش سریال «درحاشیه» حاشیه ها پایان یافت


مدیر شبکه سه سیما با اشاره به پخش سریال در حاشیه به کارگردانی مهران مدیری گفت: پیش از پخش این سریال طنز برخی واکنش های عجولانه،در محافل و رسانه ها منتشر شدکه این امر با آغاز پخش آن پایان یافت.

به گزارش یزد امـــروز؛ مدیر شبکه سه سیما با اشاره به اینکه پخش سریال در حاشیه به کارگردانی مهران مدیری به تمامی حاشیه ها پایان داد، گفت: بسیاری از نقدهای غیرمنصفانه پس از پخش این سریال کاهش یافته است.

 

غلامرضا میرحسینی اظهار داشت: پیش از پخش سریال طنز مهران مدیری برخی واکنش های عجولانه ای در محافل و رسانه ها منتشر شد که این امر با آغاز پخش این سریال پایان یافت.

 

به گفته وی پیش از پخش این سریال برخی از مسئولان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سبب اطلاعات نادرستی که به آنان ارائه شده بود در آن مقطع زمانی واکنش های ناصوابی نسبت به این سریال از خود نشان دادند.

 

مدیر شبکه سه سیما خاطرنشان کرد: صدا و سیما به عنوان یک رسانه ملی همیشه از نظرات سازنده و دلسوزانه منتقدان استقبال می کند.

 

وی یادآور شد: امیدوارم مسوولان شکیبایی بیشتری از خود نشان دهند و اگر هم نقدی از سر دلسوزی صورت می پذیرد با سعه صدر آن را بررسی کنند.

 

میرحسینی خاطرنشان کرد: با سعه صدر مناسب وزیر بهداشت، درمان و آموزش تعامل مطلوبی در این زمینه با صدا و سیما صورت گرفت.

 

گفتنی است در واپسین روزهای سال 93 سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در نامه ای به صدا و سیما از پخش این سریال انتقاد کرده بود.

 

لازم به توضیح است که سریال نوروزی در حاشیه به کارگردانی مهران مدیری از ششم فروردین ماه روی آنتن رفته است.

منبع: ایرنا


آخرین اخبار آخرین اخبار