پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

درخواست عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس از والده علی مطهری؛

برای حفظ و حراست از خون شهید مطهری، از انحراف بیشتر فرزندتان جلوگیری کنید


عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی از والده علی مطهری درخواست کرد که برای جلوگیری از انحراف بیشتر ایشان هر چه زودتر اقدام کند.

به گزارش یزد امــــــــــــــروز، علیرضا منظری توکلی در گفتگو با مهر در خصوص جنجال مطهری در صحن علنی مجلس، گفت: در نظام دموکراتیک و آزاد وقوع چنین اتفاقاتی خارج از ذهن نیست. نماینده مردم بافت در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: انتظار داشتیم آقای مطهری به نمایندگی از دولت به خونخواهی شیعیان بحرین و قطیف از تریبون مجلس صحبت کند نه مسائل حاشیه‌ای. وی ادامه داد: اگر منظور ایشان از اهل تسنن، وهابیت است بدانند که نظام به آنها اجازه اقدامات تبلیغی را نمی دهد.

منظری توکلی با بیان اینکه کانال های ارتباطی مطهری از طریق سرویس های بیگانه کنترل و هدایت می شود، اظهار داشت: اظهارات ایشان در راستای خواست دشمنان نظام است. مطمئن هستم کسانی که به ایشان رای داده اند، راضی نیستند مطهری به خون شهدا و امام(ره) خیانت کند.

وی افزود: متاسفانه نماینده تهران از طریق نامشروع به دنبال کسب شهرت است. از والده ایشان درخواست می کنم برای حفظ و حراست از خون شهید مطهری و آگاه سازی و جلوگیری از انحراف بیشتر ایشان سریع تر اقدام بفرمایند.


آخرین اخبار آخرین اخبار