پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده ایران در سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم:

برای دفاع از عنوان اولی ایران به مسابقات بین المللی قرآن می‌آیم


نماینده ایران در سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با بیان اینکه دارای دو عنوان بین المللی در مسابقات مختلف قرآنی جهان است ، گفت : به دنبال کسب سومین مقام بین المللی خود در مسابقات بین المللی جمهوری اسلامی ایران هستم.

به گزارش یزد امـــــروز، حسن دانش، نماینده رشته قرائت ایران در این دوره از مسابقات بین المللی قرآن کریم ، با اشاره به حضور نزدیک به 12 دوره‌ای خود در مسابقات سراسری قرآن کریم، گفت: در سال 1365 در یزد متولد شده‌ام و از 10 سالگی نیز به صورت حرفه‌ای تلاوت قرآن کریم را آغاز کرده‌ام، در سال 1380 نیز در مسابقات سراسری قرآن کریم در رده سنی زیر 16 سال مقام اول را به‌دست آوردم.


وی افزود: علاوه بر این، رتبه چهارم مسابقات بین‌المللی قرآن عربستان و رتبه اول مسابقات بین‌المللی قرآن تونس را نیز کسب کردم و به حول و قوه الهی توانستم رتبه اول مسابقات کشوری را در سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در تبریز کسب کنم.
دانش در مورد سطح رقابت‌ها در سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن، تصریح کرد: با توجه به حضورم در حداقل 12 یا 13 دوره گذشته، امسال واقعاً سطح رقابت‌ها در بالاترین سطح خود نسبت به ادوار گذشته بود، سطح قرائت‌ها واقعاً بالا بود و داوران نیز به آن اذعان داشتند.


نفر اول سی و هفتمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم در رشته قرائت تحقیق در مورد حضورش در رقابت‌های بین‌المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران ، تصریح کرد: از چند ماه پیش از آغاز مسابقات سراسری تمرینات خودم را شروع کرده بودم، این فضا ادامه پیدا خواهد کرد و با چند نفر از اساتید بین‌المللی، جلسات خصوصی و بیشتری را خواهم داشت و امیدوارم بتوانم در این رقابت‌ها نیز سربلند بیرون بیایم.


وی گفت : تمام توان و عزم خود را به کار بسته ام تا ان شاء الله بتوانم سومین مقام بین المللی خود را در سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران بدست آورم.


دانش در مورد فعالیت‌های شخصی خود نیز گفت: هم اکنون در اداره کل اوقاف و امور خیریه استان یزد مشغول فعالیت هستم و سطح دو حوزه را به پایان رسانده‌ام و هفت سال پیش ازدواج کرده‌ام و دو فرزند دختر نیز دارم.

 

منبع:تسنیمآخرین اخبار آخرین اخبار