پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

با حضور مسئولان و اهالی ورزش یزد؛

برترین های ورزش یزد تجلیل شدند


در مراسمی با حضورمسئولان، ورزشکاران و ورزش دوستان یزد برترین‌های ورزش استان یزد معرفی شدند.

به گزارش یزدامروز؛ در مراسمی با حضورمسئولان، ورزشکاران و ورزش دوستان یزد برترین‌های ورزش استان یزد معرفی شدند.

درمراسمی که به همین منظور با همکاری صدا و سیمای مرکز یزد، باشگاه‌های گلساپوش و پیشگامان کویر یزد و با حضور بسیار خوب اهالی ورزش برگزار شد، براساس نظرسنجی صورت گرفته توسط شبکه رادیویی ورزش دریزد؛ باشگاه پیشگامان یزد، از دید مخاطبان رسانه استانی به عنوان باشگاه برتر ورزشی در سال 94 انتخاب و باشگاه گلساپوش و پرسپولیس مهریز و سنگ آهن بافق در مکان های دوم تا چهارم قرار گرفتند

علاوه بر تجلیل از باشگاه برتر، از برترین‌های ورزش استان  در چهار سال گذشته ؛ از پیشکسوتان ورزش استان آقایان مذهبی، مهرداد و ستوده‌نیا نیزتقدیر  شد و یادبودی هم از سوی پهلوانیان، مدیرکل صدا و سیمای یزد توسط استاندار یزد به خانواده شهید نصیری اهدا شد.

حضور در سطح اول ورزش ایران، کسب عناوین کشوری و بین‌المللی، داشتن سابقه و ساختار باشگاهی و نگاه به کار پایه و آینده‌نگری از جمله ملاک های انتخاب باشگاه برتربود.

همچنین در سال‌های 90 تا 93، سعید مظفری‌زاده (داور بین المللی فوتبال)، محمدعلی مختاری (ملی پوش فوتبال ساحلی)، عباسعلی میرحسینی (مربی والیبال) و زهرا توانگر مروستی (بسکتبال با ویلچر)، برترین‌های انتخابی مردم در چهار دوره قبل بودند.

گفتنی است این مراسم که با حمایت مدیرکل صداوسیمای استان برگزار شده بود به صورت زنده از شبکه های صدا و سمای یزدپوشش داده شد


آخرین اخبار آخرین اخبار