پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

امام جمعه موقت یزد:

برخی از افراد نسبت به مسئله حجاب و عفاف احساس مسئولیت نمی کنند/مردم منتظر معرفی و مجازات مفسدان اقتصادی هستند


امام جمعه موقت یزد با ابراز تاسف از وضعیت حجاب و عفاف در جامعه گفت: متأسفانه برخی از افراد نسبت به رعایت بحث حجاب و عفاف در جامعه احساس مسئولیت نکرده در حالی که این موضوع از مباحث مهم اعتقادی جامعه است.

به گزارش یزدامروزبه نقل از یزدرسا، امام جمعه موقت یزد در خطبه‌های این هفته نماز جمعه به حضور پرشور اقشار مختلف جامعه در راهپیمایی روز جهانی قدس امسال اشاره کرد و گفت: همواره مردم مومن دارالعباده یزد دوشا دوش ملت بزرگ ایران با حضور در مناسبت های ملی و مذهبی، تعهد خود را به نظام و انقلاب اسلامی ثابت کرده اند و این مشارکت وظیفه مدیران و دست اندرکاران اجرایی نظام را سنگین تر خواهد کرد.

حجت الاسلام سیدجوادآیت الهی ناهنجاری های فرهنگی و اقتصادی را از جمله مهمترین  مشکلات جامعه در شرایط کنونی دانست و اظهار داشت: درحالی است که مردم با حمایت از مسئولان، منتظر گشایشی در مشکلات اقتصادی و فرهنگی خود هستند و مسئولان باید بدانند با وعده های بدون عمل، مشکلات مردم رفع نخواهد شد.

خطیب جمعه امروزیزد در بخش دیگری از سخنانش ابراز داشت: با شناسایی برخی از متختلفین مالی در ماه های اخیر مردم انتظار دارند تا مسئولان اجرایی کشور با معرفی مفسدان اقتصادی نسبت به مجازات آنها اقدام کنند.

آیت الهی با ابراز تاسف از وضعیت حجاب و عفاف در جامعه گفت: متأسفانه برخی از افراد نسبت به رعایت بحث حجاب و عفاف در جامعه احساس مسئولیت نکرده در حالی که این موضوع از مباحث مهم اعتقادی جامعه است.

امام جمعه موقت یزد در پایان ضرورت ایجاد شرایط مناسب برای حضور زنان در جامعه را یادآور شد و اظهار داشت: ازمهمترین رسالت های مسئولان در نظام اسلامی ایجاد زمینه های لازم برای حضور پویا و موثر بانوان در جامعه بدون ارتباط را نامحرم است.


آخرین اخبار آخرین اخبار