محتوا محتوا

امیر ابراهیم رسولی در یادداشتی عنوان کرد


مدیرمسئول ماهنامه «نماینده» در کانال تلگرامی خود نوشت: به نظر میرسد برخی به هربهانه ای صداوسیماراتخریب می‌کنند.

به گزارش یزدامروز، امیر ابراهیم رسولی در کانال تلگرامی خود نوشت: به نظر میرسد برخی به هربهانه ای صداوسیماراتخریب می‌کنند.

خانم سلحشوری، صدا و سیما وقیح است یا دوستان شما که هنوز می گویند بنزین باید 1500 تومان شود ؟!

خانم سلحشوری نماینده تهران جدیدا مصاحبه ای کرده است که صدا و سیما؛ صدا و سیمای  وقاحت است چون در یکی از برنامه های آن  (آن هم  در یکی از شبکه های استانی) یک کارشناس مذهبی که  میهمان برنامه بوده است در بخشی کوتاه از صحبت هایش گفته اگر خانم ها پای مردانشان را در آب گرم ماساژ دهند مهر و محبت میانشان بیشتر از قبل می شود و...

گرچه به نظرم صدا و سیمای مرکز یزد به  غلط و عجولانه عذرخواهی کرد اما جالب است که یک نماینده براساس پیشنهاد یک کارشناس کل صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران رازیرسوال میبرد امادرقبال مشکلاتی که کمرمردم راشکسته عملکردخود وهمکارانش رادر دولت ومجلس نقدنمیکند!

خانم سلحشوری کاش اینقدر که پیگیر یک پیشنهاد درشبکه ای استانی ست وقتی  درجلسه ی مجلس  که برای آسیب شناسی اعتراضات و اغتشاشات اخیر انجام شد و علی مطهری به نمایندگی از دوستان طیف اصلاح طلب پشت تریبون آمد و اعتراض می کند که نباید تصمیم درست افزایش قیمت بنزین به 1500 تومان را به خاطر برخی اعتراضات نادرست مردم عوض کرد که این شان مجلس را پایین می آورد ، و بلافاصله مورد تقدیر و حمایت نمایندگان اصلاح طلب قرار می گیرد، فغان سرمیداد و یک مصاحبه هم به نفع  معیشت مردم میکرد.

نماینده مجلس اولویتش مشکلات مردم است یا یک حاشیه ی... مردم عملکرد این گونه از نمایندگان مجلس رافراموش نخواهند کرد.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار