پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

سردار فتوحی:

برخی درصدد تخریب و تضعیف شورای نگهبان هستند/دیگر اجازه نمی دهیم علیه شورای نگهبان حرفی زده شود


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: با توجه به رسالت سپاه پاسداران در حفاظت از ارزشهای انقلاب، دفاع قاطع و حمایت کامل خود را از شورای نگهبان اعلام می کنیم و اجازه نخواهیم داد علیه این نهاد انقلابی حرفی زده شود

به گزارش یزد امـــــروزبه نقل از یزد رسا، صبح دیروز(سه شنبه) سردار فتوحی و جمعی از مسئولین و فرماندهان سپاه الغدیر با رئیس دفتر شورای نگهبان استان یزد دیدار کردند.

فرمانده سپاه الغدیر با اشاره به تلاش برخی در تخریب و تضعیف شورای نگهبان، این نهاد انقلابی را یکی از موانع مهم دشمن در مواجهه با نظام و انقلاب برشمرد.

 وی گفت: از زمان پیروزی انقلاب جریانی در داخل با همنوایی دنبال کردم اهداف شوم استکبار و در راس آن آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی، بدنبال براندازی نظام بوده و تلاش کرده اند سازمان ها و نهادهای انقلابی را منحل و یا تضعیف کنند.

 سردار فتوحی به تلاش برخی در پیاده سازی نقشه های دشمن پس از مذاکرات هسته ای اشاره کرد و افزود: بعضی افراد می خواهند مذاکرات اخیر را تبدیل به سازش کنند و با سازش با استکبار نقشه ی براندازی نظام را عملی کنند.

 وی انتخابات مجلس و خبرگان رهبری را بسیار مهم خواند و یادآور شد: با توجه به رسالت سپاه پاسداران در حفاظت از ارزشهای انقلاب، دفاع قاطع و حمایت کامل خود را از شورای نگهبان اعلام می کنیم و اجازه نخواهیم داد علیه این نهاد انقلابی حرفی زده شود.

 فرمانده سپاه یزد به تشریح شکست دشمن در عرصه های مختلف در مصاف با انقلاب پرداخت و تاکید کرد: وجود مقام معظم رهبری در راس نظام ، نقشه های استکبار جهانی را با شکست مواجه کرده و دشمنان سعی دارند با ضربه به شورای نگهبان، ولایت فقیه را هدف قرار دهند.

 در ابتدای جلسه حجت الاسلام گندمی نماینده ولی فقیه در سپاه الغدیر هم از زحمات مجموعه دفتر نظارتی شورای نگهبان در استان تقدیر کرد و افزود: دشمنان زمانی که ولایت فقیه را در برابر همه ی توطئه ها علیه نظام اسلامی مستحکم می بینند، نهادهای انقلابی همچون شورای نگهبان، سپاه و بسیج را مورد هجمه قرار داده و در صددند بازوان رهبری را تضعیف کنند.

 حجت الاسلام گندمی تخریب چهره ی شورای نگهبان را در راستای ضربه به اصل ولایت عنوان کرد و گفت: سپاه الغدیر وظیفه ی خود می داند از این نهاد انقلابی حمایت کند .

 این دیدار با حضور فرماندهان دفاع مقدس و مسئولین سپاه الغدیر در محل شورای نگهبان استان یزد برگزار شد.  


آخرین اخبار آخرین اخبار