پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

خطیب جمعه یزد:

برخی در داخل سخن لیبرال ‌ها را تکرار می‌کنند/احساس بی‌نیازی در موضوع اقتدار نظامی کشور عاقلانه نیست


امام جمعه یزد با انتقاد از برخی تلاش ها برای زیر سوال بردن اقتدار نظامی کشور تصریح کرد: هیچ گاه نباید در خصوص مسائل دفاعی و اقتدار نظامی احساس بی نیازی کنیم زیرا عاقلانه نیست.

به گزارش یزدامروز به نقل از یزدرسا؛  نماینده ولی فقیه در استان یزد در خطبه های نماز جمعه این هفته یزد با اشاره به هفته دفاع مقدس و رشادت های مردم ولایتمدار ایران در هشت سال دفاع مقدس گفت:  دشمنان انقلاب اسلامی ایران از همان آغاز تمام تلا ش خود را برای سرنگونی نظام نوپا جمهوری اسلامی ایران را به کار گرفتند که تحمیل جنگ هشت ساله نیز یکی از همان تلاش ها بود تا استقلال ایران را بار دیگر مورد خدشه قرار دهند.

آیت‌الله محمدرضا ناصری در ادامه با اشاره به رشادت های رزمندگان اسلام و شهدای گرانقدر دفاع مقدس در دفاع از حریم ولایت و مرزهای ایران اسلامی اظهار داشت: به واسطه همین جانفشانی ها و رشادت ها بود که توانستیم در یک جنگ نارابر با بر هم زدن معادلات پیروز شده و سربلند شویم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه دشمن همواره در حال توطئه چینی برای ضربه زدن به جهوری اسلامی ایران است تاکید کرد: اکنون نیز جوانان ما بیش از هر زمان دیگری آماده دفاع از نظام و انقلاب اند و در این مسیر در تلاشند با تقویت بنیان های نظام کشو را در برابر هر گونه توطئه ای بیمه کنند. اگر ما انگیزه و ایمان و عزم راسخ خود را حفظ کنیم و در راه درست به کار بگیریم، بر مشکلات فائق خواهیم آمد و این حرف امام و رهبری است.

ناصری ضمن انتقاد از تلاش ها برای زیر سوال بردن اقتدار نظامی کشور تصریح کرد: در زمانی ه دشمن همواره و همه روزه در حال توطئه چینی بر علیه کشور است ما نیز باید همواره در جهت تقویت قدرت دفاعی کشور به عنوان تنها راه ایستادگی و مقابله با دشمن، حرکت کنیم و از اینرو هیچ گاه نباید در خصوص مسائل دفاعی و اقتدار نظامی احساس بی نیازی کنیم زیرا عاقلانه نیست.

 

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به تلاش برخی جریان ها برای القای روحیه یاس و ناتوانی در جامعه گفت: عده‌ای حرف‌های لیبرال‌ها را دوباره تکرار می‌کنند که باید دست به سوی ابرقدرت‌ها دراز کنیم و این در صورتی است که امام خمینی (ره) به ما فهماند که می توانیم و توانستیم.

اشاره به موضوع سزقت از طلافروشی در یزد و قتل یک زرگر یزدی نیز از جمله مواردی بود که امام جمعه یزد در خطبه های نماز جمعه به آن اشاره کرده و از بازاریان و کسبه بازار یزد خواست ضمن خویشتن داری و گرفتن بهانه از دشمنان نظام، صبوری کرده و منتظر اقدامات پلیس برای پیگیری موضوع باشند.

 

انتهای پیام/ 


آخرین اخبار آخرین اخبار