پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده 5 شهرستان استان یزد:

برخی قصد مصادره «توافق هسته‌ای» را دارند


حجت الاسلام دخیل عباس زارع زاده گفت: برخی قصد دارند با برگزاری جشن‌ها و ایجاد جنجال و عجله برای تصویب توافقنامه، بهره برداری سیاسی کرده و توافق را بنام خود و برگ برنده ای برای جبهه‌ی خود مطرح کند.

به گزارش یزد امــــروز به نقل از یزد رسا، نماینده 5 شهرستان استان یزد با اشاره به توافق هسته‌ای اخیر اظهار داشت: دوازده سال است که مذاکرات ادامه دارد و در گذشته ما شاهد کارشکنی‌های متعدد و سنگ‌اندازی ‌های مکرر از سوی ایالات متحده بوده ایم ولی در مذاکرات اخیر شاهد همکاری وسیع آمریکا و عطش دولتمردان  برای توافق با ایران هستیم که این امر بسی جای تامل دارد. دولت آمریکا سعی دارد توافق با جمهوری اسلامی ایران را برگ برنده‌ای برای خود در برابر جمهوری خواهان قلمداد کند.  از طرفی دولت وقت کشورمان نیز با برگزاری جشن‌ها و ایجاد جنجال و عجله برای تصویب توافقنامه سعی بر بهره برداری سیاسی دارد تا توافق را بنام خود و برگ برنده ای برای جبهه‌ی خود مطرح کند.

دولت از تصویب کورکورانه توافق هسته‌ای دست بردارد

حجت الاسلام دخیل عباس زارع‌زاده، با اشاره به اینکه تا کنون هیچ برنامه اقتصادی جدی توسط دولت اجرا نشده  تصریح کرد: مردم ایران در این راه با سختی‌های زیادی مبارزه کرده اند و وظیفه دولت است تا به جای سعی بر تصویب کورکورانه و خارج از انتقاد توافقنامه، حقایق را به مردم نشان داده و قدمی جدی در بهبود وضع کنونی بردارد که در غیر ابن صورت ممکن است در دراز مدت عواقب جبران ناپذیری درپی داشته باشد.

زارع زاده گفت: خط و نشان کشیدن‌های آمریکا نشانه در راه بودن خطر است. آمریکا می خواهد مهره های خود را طوری در صفحه شطرنج بین الملل بچیند که ایران اسلامی را تحت فشار مضاعف قرار دهد و از این موقعیت بیشترین استفاده را ببرد. امریکا قصد نفوذ ریشه ای در ایران دارد و نهایت استفاده از این جریان را برای برنامه ریزی هرنوع تجاوز، تهاجم و یرانگری علیه کشورمان خواهد داشت.این ساده لوحی است که به صرف لبخند غرب فکر کنیم آمریکا دشمنی 36 ساله خود با جمهوری اسلامی ایران را کنار گذاشته و بسیار روشن است که این کشور قصد دارد اران را به کشوری خنثی تبدیل کند. با نگاهی ساده به گذشته می بینیم که این کشور تا کنون با کسی کنار نیامده مگر ریشه آن را زده است، چه برسد به ایران که محور مقاومت در برابر آمریکا، وهابیت و رژیم صهیونیستی است.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس اضافه کرد: توافق باید در مجلس و با حضور کارشناسان متعدد و خبره بررسی شود؛ بحث آینده کشور مطرح است و نباید به صورت مقطعی خوشحال شد و با جنجال و سرو صدا سعی تصویب توافقنامه داشت چرا که خطرات بزرگی در پی خواهد داشت و آینده انقلاب و مردم که صاحبان اصلی انقلاب هستند را تهدید خواهد کرد.


آخرین اخبار آخرین اخبار