پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

جمعی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی اردکان مطرح کردند

بردگی علمی اساتید در دانشگاه آزاد اردکان


جمعی از اساتید حق التدریسی دانشگاه آزاد اسلامی اردکان از وضعیت عدم پرداخت مطالبات ترم اول 94-93 از جانب این دانشگاه گله کردند.

به گزارش یزد امــــروز، جمعی از اساتید حق التدریسی دانشگاه  آزاد اسلامی اردکان در تماس با سایت اردکان گویا، از وضعیت عدم پرداخت مطالبات ترم اول 94-93 از جانب این دانشگاه  گله کردند.

این در حالیست که سایر دانشگاه های شهر اردکان اعم از پیام نور، سراسری و علمی –کاربردی، حق الزحمه اساتید خود را قبل از پایان سال 1393 تسویه کرده و فقط دانشگاه آزاد است که این تاخیر را در پرداخت تا کنون داشته است.


یکی از اساتید در گفتگو با سایت اردکان گویا، اظهار داشت:" این برای اولین بار نیست که دانشگاه آزاد در پرداخت حق الزحمه ها تاخیر داشته و پیش از این نیز این دانشگاه در بین اساتید همواره به بدحسابی معروف بوده است."


این استاد که خواست نامش فاش نشود افزود:" معمولا عمر همکاری اکثر اساتید که سابقه کارکردن با دانشگاه آزاد را داشته اند، به دلیل بدحسابی و ناچیز بودن مبلغ پرداختی دانشگاه آزاد اردکان (نسبت به سایر دانشگاه ها)، به بیش از یک یا دو ترم نمیرسد و کار کردن با این دانشگاه در حکم بردگی علمی می باشد."


آخرین اخبار آخرین اخبار