پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

وزیر اطلاعات تشریح کرد

برنامه‌ریزی گسترده تروریست‌ها برای انجام عملیات‌های همزمان در نقاط حساس کشور/جزئیات جدید از انهدام هسته وارداتی داعش+ تصاویر


حجت‌الاسلام علوی گفت: یکی از هسته‌های وارداتی گروهک تروریستی داعش به‌سرکردگی یکی از امرای منطقه‌ای این گروه در غرب کشور شناسایی شد و مورد ضربه قرار گرفت.

به گزارش یزدامروز به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت اطلاعات، حجت‌الاسلام سیدمحمود علوی وزیر اطلاعات اعلام کرد: با الطاف الهی و عنایات حضرت ولی‌عصر(عج) و به‌میمنت دهه مبارک کرامت و به‌برکت میلاد امام علی‌بن موسی الرضا(ع)، طی یک عملیات اطلاعاتی پیچیده، یکی از هسته‌های وارداتی گروهک تروریستی داعش به‌سرکردگی یکی از امرای منطقه‌ای این گروه در غرب کشور شناسایی و قبل از هرگونه اقدامی با هوشیاری سربازان گمنام امام زمان(عج) و هماهنگی نیروهای انتظامی و امنیتی متلاشی گردید.

وی در جمع خبرنگاران افزود: انجام عملیات‌های تروریستی در مراکز جمعیتی و مذهبی شهرهای عمقی کشور از اهداف تروریستی این گروه بوده است. این تیم مسلح تروریستی در یک برنامه‌ریزی گسترده درصدد انجام چندین عملیات در نقاط حساس کشور به‌صورت همزمان و ترکیبی بوده است.

"در این عملیات چهار تن از عناصر تروریست به هلاکت رسیدند و تعدادی از آنها نیز دستگیر شدند و مقادیر قابل توجهی مواد انفجاری، تجهیزات و کمربند انتحاری برای عملیات و نیز تعدادی سلاح و نارنجک به‌همراه امکانات ارتباطی کشف و ضبط گردید".

حجت‌الاسلام علوی گفت: هوشمندی و همراهی مردم شهیدپرور منطقه غرب کشور در ضربه به تیم مذکور نقش مؤثری داشت.

وزیر اطلاعات در پایان اشاره کرد: همدلی و هماهنگی بین دستگاه‌های امنیتی، نظامی و انتظامی بار دیگر موجب خنثی‌سازی اهداف شوم دشمنان قسم خورده نظام اسلامی گردید.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار