پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری یزد:


عباس ملازینلی از برگزاری یک مسابقه خاص با عنوان «علاوه تر» توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد خبر داد.

به گزارش خبرنگار یزدامروز،عباس ملازینلی ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران از برگزاری یک مسابقه خاص با عنوان «علاوه تر» توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد خبر داد و گفت: در راستای افزایش نشاط اجتماعی و با توجه به اعیاد پیش رو مسابقه ویژه ای را با نگاه نو و جذاب تدارک دیده ایم که در حال حاضر مراحل ضبط و تولید آن در حال انجام است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری یزد افزود: در این مسابقه که با مشارکت خانواده های یزدی اجرا می شود خانواده ها در قالب 8 گروه 5 نفره شامل 4 نفر اعضای خانواده و یک سرپرست که از چهره های هنری و فرهنگی دیارمان است با هم رقابت می کنند که در پایان به گروه های اول تا سوم مبالغی به ترتیب 2میلیون و 500 هزار تومان، 2 میلیون تومان و یک میلیون و 500 هزار تومان تعلق خواهد گرفت.

ملازنیلی با بیان اینکه این مسابقه یک مسابقه آموزشی، علمی و سرگرم کننده با قالب طنز است ابراز داشت: تا کنون مراحل مقدماتی این مسابقه ضبط و تدوین شده و در حال تولید مراحل نیمه نهایی و فینال آن هستیم که در طبقه یازدهم برج آسمان در حال فیلمبرداری و ضبط است.

وی در خصوص زمان پخش این برنامه هم گفت: این مسابقه در فضای مجازی و در شبکه های مختلف اجتماعی به ویژه در شبکه اجتماعی ایتا و واتساپ به نشانی یزدفرهنگ هرشب در ایام عید قربان تا غدیر به نمایش در خواهد آمد که البته زمان پخش آن به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری یزد همچنین از احتمال پخش تلویزیونی این برنامه خبر داد و گفت: در تولید این برنامه تمامی استانداردهای برنامه های تلویزیونی رعایت شده و امیدورایم با تعاملی که بین سازمان ما و صدا و سیما ی مرکز یزد وجود دارد بتوانیم شاهد پخش این برنامه در سیمای یزد نیز باشیم.

ملازینلی در خصوص تمهیدات در نظر گرفته شده برای بازدید و استقبال مردم از این برنامه در فضای مجازی هم گفت: برای اطلاع رسانی در این زمینه ضمن کمک گرفتن از اصحاب رسانه با برخی صفحات و کانال های پرطرفداربرای تبلیغ آن رایزنی هایی انجام شده ضمن اینکه حضور چهره های شاخص هنری در این برنامه به خودی خود در جذب مخاطبان اثر گذار خواهد بود.

وی در پایان در خصوص عوامل و میزان هزینه ساخت این برنامه ابراز داشت: مسیح دهقانی به عنوان کارگردان، فرزاد فیضی به عنوان مدیرتولید و فرشاد براتی به عنوان مدیر هماهنگی از عوامل اجرایی این برنامه  بوده و برای ساخت و تولید این برنامه 40 میلیون تومان هزینه شده است.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار