پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

در آستانه سفر مرجع عالیقدر جهان تشیع به یزد؛

برنامه های سفر حضرت آیت الله نوری همدانی به دارالعباده اعلام شد


در آستانه سفر مرجع عالیقدر جهان تشیع به یزد در اردیبهشت ماه سال جاری برنامه های این سفر اعلام شد.

به گزارش یزد امــــــــــــروز به نقل از عصر فرهنگ، بنا بر درخواست آیت الله ناصری نماینده  ولی فقیه و امام جمعه استان، استاندار؛ نماینده مردم یزد در مجلس خبرگان رهبری وامام جمعه بخش مرکزی یزد، استان دارالعباده نهم تا پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری میزبان «حضرت آیت الله نوری همدانی» مرجع عالیقدر جهان تشیع خواهد بود.

 

آیت الله نوری همدانی عصر چهارشنبه نهم اردیبهشت ماه وارد دارالعباده می شوند و سپس در بیت آیت الله ناصری حضور خواهند یافت.


ایشان صبح پنجشنبه دهم اردیبهشت ماه در محل سالن تربیت معلم با علما و روحانیون دارالعلم یزد دیدار خواهند کرد، عصر جمعه یازدهم، ضمن حضور در امامزاده سید جعفر محمد واقع در بلوار جمهوری و اقامه نماز مغرب و عشا با عموم مردم دیدار خواهند داشت.


دیدار های این مرجع عالیقدر با سفر به بافق در تاریخ شنبه دوازدهم اردیبهشت، دیدار با خانواده شهدا، نیروهای مسلح و مدیران استانی در تاریخ یکشنبه سیزدهم ادامه می یابد. دیدار با نخبگان و دانشگاهیان در تاریخ چهاردهم اردیبهشت هم پایان بخش سفر ایشان به دارالعباده یزد خواهد بود.


گفتنی است فضاسازی مناسب دارالعباده توسط مسئولین استانی جهت استقبال از این مرجع بزرگ جهان تشیع این روزها به یکی از دغدغه های مردم متدین و انقلابی یزد تبدیل شده است.


آخرین اخبار آخرین اخبار