پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

صبح فردا صورت می گیرد؛

برپایی مراسم جشن میلاد حضرت بقیه الاعظم (ع) در یزد


فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت بقیه الله اعظم (عج) یزد از برپایی جشن میلاد امام زمان(ع) به همت مردم محل و بسیجیان این پایگاه خبر داد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت بقیه الله اعظم (عج)  یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدامروز؛ از برپایی جشن میلاد امام زمان(ع) به همت مردم محل و بسیجیان این پایگاه  خبرداد.

حسین دهقان با اعلام این خبر افزود: با توجه با اینکه نام پایگاه از نام مبارک منجی عالم بشریت اقتباس شده است هرساله به  این مناسبت مراسم جشنی با حضور پرشور مردم و برخی از مسئولین استان در این پایگاه  با اجرای  آقای عباس گلرسان مجری توانمند صدا وسیمای استان یزد برگزار می شود.

دهقان با اشاره به رسالت فرهنگی بسیج خاطر نشان ساخت :  البته  در راستای گسترش فرهنگ مهدویت و آشنایی مردم  با وظایف خود دردوران غیبت، هرساله از حضور اساتید برجسته حوزه علمیه دعوت بعمل آمده که  امسال نیز از دانشمند فرزانه و رئیس بنیاد نهج البلاغه استان حجت الاسلام دکتر ابویی  به عنوان سخنران ویژه مراسم دعوت بعمل آمده است .

دهقان اجرای برنامه های طنز و مفرح،سرود،تواشیح، مسابقه ،باستانی،مداحی واهدای جوایز نفیس را از دیگربرنامه های این مراسم دانست.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت بقیه الله اعظم (عج)  یزد از عموم مردم یزد برای حضور در این مراسم دعوت بعمل آورد و ابراز امیدواری کرد چنین اقدامات مورد مرضی رضای احدیت و حضرت حجت ابن الحسن العسکری(ع) قرار گیرد.

گفتنی است این پایگاه مقاومت یکی از اولین مراکز آموزش نظامی رزمندگان یزدی در طول دوران دفاع مقدس بوده  و در خ سیدگل سرخ،خ شهید مدنی کوچه 17 شهریور قرار دارد.

شایان ذکر است این مراسم از ساعت 8:30صبح روز میلاد  با قرائت دعای ندبه آغازخواهد شد . 


آخرین اخبار آخرین اخبار