پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رسالتمان«رسانه ای متفاوت»بودن است...

برپایی نخستین غرفه رسانه ای در جشن 22 بهمن توسط «پایگاه خبری یزد رسا»


برای نخستین بار غرفه رسانه ای سی و ششمین جشن انقلاب باهدف پوشش آنلاین اخبار این مراسم و توزیع اقلام تبلیغی توسط «سایت یزد رسا» برپا شد.

به گزارش یزد امــروز، با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی و فرارسیدن جشن 22 بهمن انقلاب اسلامی در یزد تیم رسانه ای پایگاه خبری تحلیلی یزد رسا بر آن شد تا با برپایی غرفه ای در مسیر راهپیمایی ضمن ارائه اقلام فرهنگی و تبلیغی انقلاب اسلامی با پوشش آنلاین اخبار این جشن بزرگ همچنان به لحظه ترین رسانه ی استان یزد باشد.

 

خرسندیم که با برپایی این غرفه در سالروز فجر 37 تعداد افرادی که به صورت داوطلبانه به کمپن محمد رسول الله(ص) یزد رسا پیوستند به 3هزار و 700 عضو رسید.

 

با برپایی پویش بزرگ «من انقلابی ام» مسئولین ارشد استان یزد به همراه نائب رییس مجلس شورای اسلامی به عنوان نفرات اول به این پویش پیوستند.

 

خبرنگاران یزد رسا با مصاحبه از 11 نفر از مسئولین استان و مسئولین سابق یزد و مسئولین کشوری حاضر اعم از نائب رییس مجلس، معاون سیاسی امنیتی استاندار، حجت الاسلام مدرسی، نماینده مردم یزد و اشکذر، فرماندار یزد و... و همچنین ارائه 2 گزارش میدانی از مردم، بانوان، اقلیت های مذهبی  توانست در راستای اعتلای فرهنگ انقلاب با مردم در جشن انقلاب همراه باشد.

 

یزد رسا، ضمن قدردانی از مسئولینی که در بر پایی این غرفه ما را همراهی کردند، از مردم انقلابی یزد به خاطر استقبال پرشور و همدلی صمیمانه آن ها نهایت سپاسگزاری را دارد.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار