پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

با حضور 300 ناشر؛

برپایی نمایشگاه سراسری کتاب در یزد


نمایشگاه سراسری کتاب با حضور 300 ناشر کشور در یزد برپا می‌شود.

به گزارش یزدامروزبه نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد، اداره ارشاد استان تا پایان سال جاری برنامه‌های متنوعی را در حوزه فرهنگ و هنر برگزار می‌کند.

برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب با حضور بیش از 300 ناشر کشوری، برگزاری جلسات نقد کتاب، کنگره شعر روستا، تقدیر از پژوهشگران، جشنواره موسیقی کویرنشینان، همایش تئاتر، جشنواره خوشنویسی 14 معصوم و نمایشگاه آثار هنرمندان از مهم‌ترین فعالیت‌های فرهنگی و هنری است که تا پایان سال در یزد برگزار می‌شود.

همچنین تا پایان سال فراخوان دو جشنواره درحوزه فیلم در دست تهیه و تدوین است که یکی از آنها جشنواره ملی فیلم رضوی و دیگری جشنواره فیلم کوتاه یزد است و به زودی فراخوان آن منتشر خواهد شد.

یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های اداره کل ارشاد استان یزد در سال جاری، برگزاری حراج آثار هنری است که این برنامه در راستای رونق فعالیت‌های هنری در استان و مبحث اقتصاد و فرهنگ در حال پیگیری است.

در این طرح یکی از گالری‌های هنری استان یزد به صورت پایلوت این فعالیت را کلید خواهد زد.

در بیشتر شهرستاهای استان نیز علاوه بر برگزاری برخی برنامه‌های مناسبتی، برنامه‌هایی همچون اجرا و کارگاه‌های آموزشی تئاتر، شب شعر، مسابقات خوشنویسی، نمایشگاه کتاب، همایش تعزیه، جشنواره قصه‌گویی و....برگزار می‌شود.






آخرین اخبار آخرین اخبار