پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس ستاد انتخابات استان یزد:

برکات توافق هسته ای به مردم میرسد


ئیس ستاد انتخابات استان یزد گفت: دستاورد اخیر هسته‌ای کشورمان بیانگر اهمیت مقاومت بر اصول و نقش دیپلماسی و مذاکره برای رسیدن به اهداف و مطالبات کشورمان است.

به گزارش یزد امـــــروز از ایسنا، محمد علی طالبی در اینباره تصریح کرد: اين توافق در درجه اول نشان‌دهنده اهميت مقاومت براي دستيابي به اصول و خواسته‌هاي قانوني و منطقي نظام و دولت است، اين كه در يك چارچوب قانوني پيگير مطالبات خود باشيم و بر آنها پافشاري كنيم و در نهايت محصول پيروزيمان را دريافت كنيم.


محمد علي طالبي ادامه داد: اين دستاورد هسته‌اي از طرفي بيانگر اهميت و نقش ديپلماسي و مذاكره براي رسيدن به اهداف كشورمان است كه مورد توجه دولت تدبير و اميد قرار گرفت و تيم قوي و ورزيده ديپلماسي كشورمان آن را برعهده گرفت و با يك نگاه تعاملي و مبتني بر همكاري با ساير جوامع دنيا و نهادهاي بين المللي منجر به اين شد كه قدرت‌هاي بزرگ جهان در برابر منطق نظام جمهوري اسلامي كوتاه بيايند و حقوق هسته‌اي ما را به رسميت بشناسند.


این مقام مسئول افزود: مطمئناً اين دستاورد كه متاثر از تعامل و هدايتگري مقام معظم رهبري است، نه تنها در بحث همدلي و تقويت انسجام ملي در كشورمان موثر خواهد بود بلكه از طرفي نيز منجر به تقويت جايگاه حاكميت خواهد شد.
وي گفت: قطعاً اين توافق به عنوان يك دستاورد مهم نظام در سالي كه از سوي مقام معظم رهبري به سال همدلي و همزباني دولت و ملت نامگذاري شده است، مي‌تواند به تحقق اين شعار بيانجامد.


معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار يزد يكي ديگر از دستاوردهاي اين توافق را رفع مسائل و مشكلات ناشي از تحريم‌هاي ظالمانه عليه كشورمان دانست و اظهار كرد: اين دستاورد مي‌تواند منجر به فراهم شدن شرايط برنامه‌ريزي بهتر در امور جامعه و بهره‌مندي كشور و مردم از بركات آن شود.


طالبي در پايان نيز تاكيد كرد: قطعاً برنامه‌ريزي و پيش‌بيني برخي موارد در حوزه اقتصادي لازم است تا خودمان را با شرايط آينده انطباق دهيم و آسيب‌پذيري كشورمان براساس اين پيش‌بيني‌ها را به حداقل برسانيم.






آخرین اخبار آخرین اخبار