پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد اعلام کرد

برگزاری برنامه‌های هنری کنگره 4 هزار شهید استان در گرو جذب بودجه/ برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی در یزد


جوادیان زاده گفت: برای سرعت بخشیدن به برنامه‌های هنری کنگره 4 هزار شهید استان نیازمند جذب بودجه‌های مصوب شده هستیم.

به گزارش یزد امروز، مجید جوادیان زاده، در خصوص برگزاری برنامه‌های هنری کنگره 4 هزار شهید استان یزد، گفت: یکی از جنبه‌های مهم کنگره 4 هزار شهید استان، ایجاد یک فضای مناسب هنری بوده که در بخش‌های مختلف هنرمندان می‌توانند در آن مشارکت داشته باشند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد با بیان اینکه در بخش هنری این کنگره رشته‌های مختلف هنری دیده شده است، افزود: خوشنویسی، نمایشگاه عکس جهان شهر یزد، تولید تئاتر خیابانی، جشنواره مجازی اوج هنر، تولید چند فیلم کوتاه توسط انجمن سینمای جوان استان از جمله بخش‌های هنری کنگره 4 هزار شهید استان یزد اعلام کرد.

وی چاپ دو ویژه نامه در بخش هنری را از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده کنگره 4 هزار شهید استان اعلام و خاطرنشان کرد: محتوای این ویژه‌نامه‌ها را آثار ارسالی از سوی هنرمندان و همچنین گفتگو و مصاحبه و شعر تشکیل خواهد داد.

جوادیان زاده با بیان اینکه تمام برنامه‌های هنری این کنگره با مشارکت انجمن‌های هنری برگزار خواهد شد، اظهار داشت: جلساتی با حضور روسای انجمن‌های مختلف هنری در سطح استان برگزار و در آن برنامه‌ها تصویب شده که ان‌شاءالله با جذب بودجه‌های مصوب بتوانیم شاهد سرعت بخشیدن آن‌ها باشیم.

 

برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی در یزد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی را از دیگر برنامه‌های این کنگره اعلام و اضافه کرد: تاریخ برگزاری نمایشگاه کتاب مجازی بستگی به زمان مراسم اختتامیه کنگره 4 هزار شهید استان یزد دارد و با مشخص شدن زمان دقیق، نمایشگاهی با تخفیف بسیار خوب و با حضور ناشران سراسر کشور برگزار می‌شود.

انتهای پیام/
 






آخرین اخبار آخرین اخبار