پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیر روابط عمومی کمیته امداد استان یزد خبر داد

برگزاری جشن بزرگ عاطفه ها در امامزاده سید جعفر یزد/اهدای کمک های مردمی از طریق سامانه الکترونیکی


مدیرروابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد از برگزاری جشن یزرگ عاطفه ها با حضور مردم و مسئولان استان در امامزاده سیدجعفرخبر داد.

مدیرروابط عمومی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان یزد از برگزاری جشن یزرگ عاطفه ها با حضور مردم و مسئولان استان در امامزاده سیدجعفرخبر داد.

مهدی نشاسته گر در گفتگو با یزدامروز؛ ضمن اعلام این خبر اظهار داشت:این مراسم امشب به صورت زنده و مستقیم از شبکه تابان پخش خواهد شد.

نشاسته گر افزود:  بر اساس سنوانت گذشته، امسال نیز جشن عاطفه ها در 2مرحله و در روزهای 25 شهریور(در سطح شهر) و 10مهرماه (در کلیه مدارس) استان برگزار می شود.

وی تصریح کرد: کمک های جمع آوری شده در جشن امروز به همه دانش آموزان نیازمند و کمک های جمع آوری شده در مدارس یرای دانش آموزان نیازمند هر مدرسه بنابر تشخیص مدیران آن اهدا می شود.

مدیر روابط عمومی کمیته امداد استان ضمن بیان این مطلب که در حاشیه جشن بزرگ عاطفه های امشب نمایشگاه نوشت افزار ایرانی اسلامی نیز برپا شده است از مردم درخواست کرد: همانگونه که با خرید نوشت افزار برای فرزندان خود موجبات شادمانی انان را فراهم می آورند دانش آموزان نیازمند را نیز با اهدای نوشت افزارهای ایرانی اسلامی خرسند سازند.

نشاسته گر با بیان اینکه  چادرهای جمع اوری کمک های مردمی در سطح شهر آماده دریافت کمک های نقدی و غیر نقدی هم استانی های عزیز هستند اضافه کرد: البته مردم می توانند از طریق سامانه #035*1*8877* و یا ارسال عدد 2 به سامانه 10001811 و یا واریز وجه به شماره حساب 1811 بانک ملی در شادمانی دانش آموزان نیازمند مشارکت کنند.


آخرین اخبار آخرین اخبار