محتوا محتوا

۲۳ لغایت ۲۷ خردادماه صورت می گیرد


اولین نمایشگاه و جشنواره منطقه‌ای زیلو از ۲۳ لغایت ۲۷ خردادماه سالجاری در شهرستان میبد برگزار می شود.

به گزارش یزدامروز، "محمدرضا دهقان‌ مهرجردی" در خصوص این جشنواره اظهار کرد: اولین جشنواره و نمایشگاه زیلو با هدف توسعه فروش و بازاریابی در قالب‌ های مختلف با حضور هنرمندان ۱۰ استان کشور در شهرستان میبد برگزار می‌شود.

معاون صنایع دستی اداره کل میراث فرهنگی استان یزد با اشاره به وجود پتانسیل‌های خوب شهرستان میبد برای برگزاری جشنواره زیلو افزود: این جشنواره با حضور "غدا هیجاوی" رئیس منطقه‌ای آسیا و اقیانوسیه شورای جهانی صنایع دستی و دعوت از ده استان اصفهان، فارس، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، سمنان، بوشهر، خوزستان، تهران و کرمان در شهرستان میبد برگزار خواهد شد.

دهقان مهرجردی تصریح کرد: این اولین جشنواره منطقه ای است که در یک شهرستان برگزار می‌شود و با توجه به جهانی شدن شهرستان میبد در حوزه زیلو، این فرصت برای معرفی شهرستان میبد به وجود آمده‌است که می‌تواند یک بازاریابی جدید با تولیدات بالا برای هنرمندان این صنعت رقم بخورد و نوید بخش اتفاقات خوبی برای شهرستان میبد است.

اولین دورهمی هنرمندان با "غدا هیجاوی"،  تبلیغات گسترده اولین جشنواره منطقه شهرستانی در شهرستان یزد و میبد، حضور بازدیدکنندگان شهرستان‌های استان در این جشنواره از دیگر مواردی بود که دهقان در این نشست به آن اشاره کرد.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار