پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

به مناسبت اعیاد شعبانیه صورت گرفت


نوزدهمین محفل طنز «قندشکن» با موضوع «سلبریتی‌ها» با حضور شاعران و طنزپردازان استانی و کشوری در حوزه هنری یزد برگزار ‌شد.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ به مناسبت اعیاد شعبانیه و هفته هنر انقلاب اسلامی، نوزدهمین محفل طنز «قندشکن» با موضوع «سلبریتی‌ها»، همزمان با سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، شامگاه 28 فروردین با حضور جمعی از هنرمندان، شاعران، طنزپردازان و علاقه‌مندان به طنز در حوزه هنری یزد برگزار ‌شد.

در این محفل ادبی که مسلم حسن‌شاهی شاعر و طنزپرداز رفسنجانی‌ و خالق مجموعه‌ طنز «شاخنامه» به عنوان مهمان حضور داشت، نویسندگان و شاعران طنزپرداز آثار نثر و نظم خود را درخصوص «سلبریتی‌ها» و موضوع‌های مختلف خواندند.

مسلم حسن‌شاهی، احمدرضا قدیریان، مهدی پرنیان مسئول دفتر طنز حوزه هنری یزد‌،علی تقی‌زاده،محمدجوادحلوایی،سیدمحمدرضا آقایی مدیر مرکز تحقیقاتی ـ درمانی دیابت یزد، محمود صادق‌منش، سیدمهدی واحدی‌اردکانی، محمدحسین منصوری، محمدجواد حیدری، محمد سرچشمه،احمد معین‌قفقازی، محمد عظیمی و زهرا ملک‌ثابت در این محفل به شعرخوانی  پرداختند.

در پایان بر اساس رأی حضار، شعر طنز محمدجواد حلوایی به عنوان اثر برتر محفل نوزدهم انتخاب و با اهدای جایزه از وی تقدیر شد.

اجرای این برنامه را احمدرضا قدیریان کارشناس و شاعر مطرح استان برعهده داشت.

علاقه‌مندان می‌توانند آثار طنز خود را برای ارائه در محافل ماهانه طنز «قندشکن» به رایانامه qandshekan@gmail.com ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 36231400 داخلی 25 تماس بگیرند.

محافل طنز «قندشکن» معمولا چهارشنبه‌ اول هرماه در نارنجستان هنر حوزه هنری یزد واقع در چهار راه فاطمیه، ابتدای خیابان آیت الله کاشانی، کوچه آزادی برگزار می‌شود و ورود برای همه آزاد و رایگان است.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار