پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرعامل سازمان‌فرهنگی‌ورزشی شهرداری‌یزد خبر داد

برگزاری هفتگی مسابقات‌هیجانی «هفت‌رنگ» در محله‌های يزد


مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداری يزد از برگزاری مسابقات هیجانی «هفت‌رنگ» به صورت هفتگی در محله‌های مختلف شهر يزد خبر داد.

به گزارش یزد رسا، مدیر عامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری یزد در مصاحبه با خبرنگار یزد آوا، از برگزاری مسابقات هیجانی «هفت‌رنگ» به صورت هفتگی در محله‌های مختلف شهر يزد خبر داد.


محمدرضا دشتی با بیان اینکه عنوان «هفت رنگ» از حروف اول كلمات هيجان، فكر، تلاش، رفاقت، نشاط و گفتگو گرفته شده است، ادامه داد: سازمان فرهنگي ورزشی شهرداری يزد امكانات لازم براي برگزاری این مسابقات به صورت هفتگی در روزهای پنج شنبه و جمعه در محله‌های مختلف را فراهم كرده است.


وی برگزاری اين مسابقات را علاوه بر ايجاد روحيه نشاط و شادابي در جهت گسترش همدلی و همكاری در میان اهالی محله‌های مختلف دانست و افزود: : مسابقه هفت رنگ در کنار رقابت، مباحث مختلف به ويژه حقوق شهروندي را در قالب يك برنامه يك ساعت و نيمه آموزش خواهد داد.


دشتی خاطرنشان كرد: اين مسابقات قابليت اجرا در مدارس، مساجد، حسينيه ها، مجتمع‌های مسكوني و محله‌های مختلف شهر را داردو علاقمندان مي توانند نسبت به ثبت نام و اجرای رايگان اين برنامه‌ها در مراكز ياد شده اقدام كنند.


مديرعامل سازمان فرهنگي ورزشي شهرداري يزد اعلام کرد: علاقمندان می‌توانند با ارسال عدد 14 به سامانه 30006159، تماس با شماره 37254444 و يا مراجعه حضوری به سازمان فرهنگي ورزشي شهرداری يزد واقع بلوار شهيد صدوقی برای ثبت نام و اجرای اين مسابقه در مجتمع مسكوني خود، مساجد و يا مكان‌های ديگر اقدام كنند.آخرین اخبار آخرین اخبار