پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


برگزاری همایش رهروان زینبی در دارالعباده یزد


همایش بزرگ رهروان زینبی جمعه شب و همزمان با سراسر کشور به یاد حضرت زینب (ع) و فرزندان خامس آل عبا (ع) و با حضور جمع زیادی از بانوان دارالعباده یزد در سطح بقاع متبرکه و امامزادگان برگزار شد.

به گزارش یزدامروز، این همایش همزمان با سراسر کشور به یاد حضرت زینب (ع) و فرزندان خامس آل عبا (ع) و با حضور جمع زیادی از بانوان دارالعباده یزد در سطح بقاع متبرکه و امامزادگان برگزار شد.

این همایش معنوی در مرکز استان همراه با برنامه های مذهبی بنحو باشکوهی در آستان مقدس امامزاده شاهزاده فاضل(ع) شهرستان یزد برگزار گردید.

بانوان شرکت کننده در این همایش یک صدا شعار لبیک یا زینب سر دادند و در سوگ شهادت مظلومانه سید و سالار شهیدان عالم حضرت امام حسین (ع) و اسارت غریبانه خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بر سینه و سر زدند.

در این مراسم استاد حوزه و دانشگاه در سخنانی با تسلیت شهادت حضرت امام حسین (ع) به موضوع اسارت حضرت زینب (س) و نقش ایشان در پیام رسانی حادثه کربلا اشاره کرد.

حجت الاسلام علیرضا تکیه ای افزود: حضرت سیدالشهدا (ع) با شهادت خود برای تحقق حق و حقیقت دفاع کرد و خواستار انجام فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر در طول تاریخ شد.

در این همایش مداحان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) در سوک آل الله به نوحه خوانی پرداختند .

مشابه این همایش دینی در اکثر مناطق و شهرستان های استان یزد برگزار شد.

ایرنا/


آخرین اخبار آخرین اخبار