پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رییس ستادبزرگداشت ایام الله دهم ودوازدهم فروردین یزد خبرداد

بزرگداشت ایام الله 10 و 12 فروردین با سخنرانی راشد یزدی در یزد


رییس ستاد بزرگداشت ایام الله دهم فرودین « قیام خونین مردم یزد» و دوازدهم فرودین « روز جمهوری اسلامی» همزمان با دوشنبه دهم فروردین در مسجد روضه محمدیه و جوار تربت پاک چهارمین شهید محراب با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین راشد یزدی برگزار می شود.

به گزارش یزد امـــــروز به نقل از یزدبانو، حجت الاسلام محمد فخرالدینی رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در گفتگو با خبرنگار یزدبانو، سال نو را به مردم شهیدپرور یزد تبریک گفت و با یاداوری نامگذاری  شعار امسال با عنوان « دولت و ملت، همدلی و هم‌زبانی» از سوی رهبر انقلاب اظهار امیدواری کرد : مردم و مسئولان بتوانند در پیشبرد خواسته ایشان همت بگمارند.


حجت الاسلام فخرالدینی یاد و خاطره شهدای دهم فروردین «قیام خونین مردم دارالعباده یزد در فروردین 57» و سالروز 12 فروردین « روز جمهوری اسلامی ایران» را گرامیداشت و افزود : هر سال در چنین ایامی مراسمی با حضور مردم انقلابی از اقشار مختلف شهر یزد در پایگاه انقلاب « مسجد روضه محمدیه » و جوار تربت پاک چهارمین شهید محراب حضرت ایت الله صدوقی(ره) برگزار می شود.


وی تاریخ برگزاری این مراسم را  همزمان با دوشنبه این هفته در سالروز دهم فروردین و با سخنرانی حجت الاسلام راشد یزدی اعلام کرد.


رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و مسئول ستاد بزرگداشت ایام الله دهم و دوازدهم فروردین تصریح کرد : در این مراسم یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی به ویژه شهدای دهم فروردین یزد از جمله شهیدان محمدرضا نامدار، علی اصغر شهریارمرادی، حسین پارساییان و محمد مهدی قدکفروشان گرامی داشته می شود.

 


*12فروردین روز شکست گروه های معاند انقلاب اسلامی

فخرالدینی، یوم الله 12 فروردین سالروز جمهوری اسلامی ایران را یکی از رخدادهای بسیار مهم در تاریخ انقلاب اسلامی عنوان کرد و افزود : این واقعه رفراندمی بود که ملت ایران بعد از سرنگونی رژیم دیکتاتوری شاه انجام دادند که در تاریخ انقلاب های دنیا بی سابقه بوده است .


وی تصریح کرد : مردم سلحشور میهن اسلامی با حضور در صحنه اولین انتخابات در انقلاب اسلامی، 2/98 درصد به جمهوری اسلامی رأی « آری» دادند و در یزد نیز 99 درصد شرکت کنندگان به جمهوری اسلامی رأی آری دادند و این انتخابات شکستی برای گروهک های معاند انقلاب اسلامی از جمله لیبرالها، مجاهدین خلق وسلطنت طلب ها و... به شمار می آمد.


رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی افزود : هرسال به شکرانه این روز که یکی از اعیاد انقلاب اسلامی به شمار می رود مردم سجده شکر می گذارند و امیدواریم به برکت این روز، شاهد موفقیت تیم مذاکره کننده هسته ای ایران در لوزان و رسوایی سران استکبار از جمله امریکا و اسرائیل باشیم.
فخرالدینی گفت : مراسم مشابهی ویژه بزرگداشت دهم و 12 فروردین در شهرستان های استان برگزار خواهد شد.

آخرین اخبار آخرین اخبار