پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

استاندار یزد:

بزرگداشت رحلت امام(ره) فرصتی برای تبیین اندیشه‌های ایشان است


استاندار یزد گرامیداشت سالگرد ارتحال امام(ره) را فرصتی برای تبیین اندیشه ایشان و نزدیک کردن سبک زندگیمان به این اندیشه‌ها دانست.

به گزارش یزدامروز به نقل از یزد آوا، سید محمد میرمحمدی استاندار یزد در جلسه ستاد بزرگداشت بیست و هفتمین سالگرد ارتحال امام(ره) و پنجاه و سومین سالگرد یوم الله 15 خرداد گفت: سالگرد ارتحال امام(ره) و مناسبت‌های مختلف دیگر فرصتی برای یادآوری ارزش‌ها و آرمان‌هاست که بشریت به آن نیاز دارد.

وی قیام 15 خرداد را نشان از عشق و علاقه مردم به اسلام و فداکاری دانست و ادامه داد: دنیا نیز متوجه این موضوع شده است و به همین دلیل ابرقدرت‌ها نگران شده‌اند و با توطئه‌های مختلف تلاش می‌کنند نظام اسلامی را به گونه‌ای دیگر نشان دهند و ملل دنیا را نسبت به اسلام بدبین کنند که خوشبختانه تلاش‌هایشان نتیجه عکس می‌دهد.

میرمحمدی با بیان اینکه گرامیداشت سالگرد ارتحال امام(ره) فرصتی برای تبیین اندیشه ایشان و نزدیک کردن سبک زندگیمان به این اندیشه‌هاست، ادامه داد: باید سبک زندگی امام(ره) را برای خودمان الگوقرار دهیم و ساده زیستی، نفوذ کلام، تیز بینی و دیگر ارزش‌ها را در خودمان ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه درس‌ها و عبرت‌ها از تاریخ انقلاب برای نسل امروز و آینده ما از ضروریات زندگی ماست، افزود: آشنایی و شناخت است که به جوانان ما انگیزه می‌دهد و همه به این اندیشه‌ها علاقمند هستند بنابراین با توجه به دنیای امروز باید اندیشه‌های امام(ره) را به شیوه مورد پسند جوانان و با روش‌های مطلوب و تأثیرگذار در اختیار آنها قرار دهیم و آنها را به این موضوع جلب کنیم.

استاندار یزد گفت: نباید از فرصت‌هایی که به وجود می آید برای مقاصد سیاسی، شخصی و گروهی استفاده کنیم، چرا که اندیشه‌های امام راحل  آرمانی است و محدویت ندارد و روز به روز بالنده تر می‌شود ولی برداشت‌های سیاسی و گروهی محدود است.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار