محتوا محتوا

سردار جمیری:


فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: بسیج درتولید، توزیع و فرهنگ سازی مصرف می توان راهگشا باشد.

به گزارش خبرنگار یزدامروز، سردار فتح الله جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در دومین همایش بسیج دانش بنیان شرکت های تابعه توانیراظهار کرد: امروز با حضور توانمند بسیجیان اتفاقات خوبی در عرصه ها و اقشار مختلف بسیج افتاده است و بسیج توانسته است کارهای تخصصی بسیاری را به سرانجام برساند..

سردار جمیری افزود: در دوران دفاع مقدس بسیج تنها به عنوان یک نیروی اماده برای دفاع و پاسداری از مرزها شناخته می شد اما امروز این شجره طیبه در همه شاخه ها و عرصه های خدمتگزاری حضور مبارکی دارد.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با بیان اینکه بنیان گذار جمهوری اسلامی روزی که بسیج تاسیس شد به درستی پیش بینی می کردند چه اتفاقات بزرگی در آینده توسط بسیج رقم خواهد خورد عنوان کرد: خیلی ها در ابتدا فلسفه و اهمیت بسیج را  نفهمیدند .

وی افزود: امروز بسیج نه تنها در ایران بلکه در سوریه ، لبنان،  یمن، عراق و کشورهای آسیایی و حتی آمریکای مرکزی  وجنوبی رویش پیدا کرده است به طوری که از سازمان های خود مجموعه های بسیج را ساماندهی کردند.

سردار جمیری با اشاره به کودتایی که در اذن الله رخ داد ابراز کرد: این کودتا  بعد از ساماندهی بسیج ختم شد و همین نشان می دهد  امروز بسیج روزبه روز گسترش پیدا کرده و این شجره طیبه کم کم ریشه آن در تمام کره خاکی گسترده می شود.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به انتخاب شعار «حمایت از کالای ایرانی» توسط رهبر معظم انقلاب خاطرنشان کرد: کسی به اندازه و گستردگی بسیج نمی تواند به این موضوع بپردازد و به همه اقشار در این موضوع کمک کند.

وی با بیان اینکه فلسفه وجودی بسیج خدمتگزاری است ادامه داد: بسیج درتولید، توزیع و فرهنگ سازی مصرف می توان راهگشا باشد و همه بسیجیان و فرماندهان بسیجی باید در همه زمینه ها هم پیشرونده باشند و هم  پیشبرنده بگونه ای که بسیج در مسیر توسعه جلو برود و مابقی را به سمت توسعه و پیشرفت حرکت دهد.


آخرین اخبار آخرین اخبار