پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرکل صدا وسیمای استان یزد:

بسیج در همه گردنه های انقلاب یار ویاور نظام بوده است/صداو سیما یک ارگان کاملا بسیجی


مدیرکل صدا وسیمای استان یزد در دیدار با اقشار مختلف بسیج گفت: در تمامی گردنه های خطرناک انقلاب از فتنه قومیت گرایانه اوایل انقلاب، تا فتنه دیکتاتور مأبانه سال 88 ،این شجره طیبه بسیج بود که با سپر کردن سینه خود تمام قد از انقلاب دفاع کرده است.

به گزارش خبرنگار یزد امـــروز؛  رئیس سازمان صداو سیمای استان یزد دردیدار عصرامروز با اقشار مختلف بسیج استان درمرکزصدا وسیما گفت: همانطور که در قرآن از نام «عیسی» به عنوان یک کلمه طیبه یاد می شود کلمه امام نیز یک کلمه طیبه می باشد و هر نهادی را که امام درانقلاب غرس کرده طیبه است.


دکتر احمد پهلوانیان با بیان اینکه کلمه مقدس بسیج وغرس نهال بسیج توسط امام راحل(ره) در صدر طیبات قراردارد ادامه داد: نهال دیروز بسیج، امروزه به یک شجره طیبه مبدل شده که در تمام سختی ها و گره های انقلاب یارو یاور این نظلم مقدس بوده است.


احمد پهلوانیان افزود: در تمامی گردنه های خطرناک انقلاب از فتنه قومیت گرایانه اوایل انقلاب، تا فتنه دیکتاتور مأبانه سال 88 ،این شجره طیبه بسیج  بود که سینه سپرو تمام قد از انقلاب دفاع کرده است.


پهلوانیان با بسیجی خواندن قریب به اتفاق ملت ایران اظهار داشت : ملتی که درهمه صحنه های حساس نظام، هوشمندانه احساس تکلیف می کند وبا روحیه و شور وشعور وارد میدان می شود به تمام معنا بسیجی است.


وی صداو سیما را یک ارگان کاملا بسیجی خواند و گفت: رسانه ای که مستقیما تحت عنایت مقام معظم رهبری است از صدر تا ذیلش باید بسیجی باشد و امروز همکاران زحمت کش ما در این ارگان بسیجی وار عمل می کنند.


مدیرکل صدا وسیمای یزد بسیج را یک پدیده پرفروغ و درخشان دانست و اضافه کرد: باید از تمام ظرفیت ها و استعدادهای بسیجیان در همه عرصه ها، به ویژه عرصه های علمی و تخصصی هنرمندانه بهره ببرد.


رئیس بزرگترین رسانه استان، ابراز امیدواری کرد: با همکاری سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در راستای اشاعه فرهنگ بسیجی و خدمات ممتاز این نهاد ارزشمند، برنامه هایی پرمحتوا ؛متنوع و جذابی با ساختار هنرمندانه و خلاقانه  تولید و پخش شود.

آخرین اخبار آخرین اخبار