پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

امام جمعه یزد:


نماینده ولی فقیه در استان یزد در دیدار با بسیجیان یزدی گفت: بسیجیان همیشه آماده خدمت رسانی به نظام و ملت در همه عرصه‌ها بوده و هستند و در برهه‌های حساس به کمک مردم شتافتند و مانع بزرگی بر سر توطئه‌های دشمن بودند که واقعا قابل تقدیر است.

به گزارش یزدامروز، آیت الله محمدرضا ناصری ظهر امروز در دیدار بسیجیان با بیان اینکه حفاظت از انقلاب و اهداف آن، حفاظت از اصل دین و آرمان امام حسین(ع) و ائمه معصومین علیهم السلام است، گفت: با تلاش و فداکاری علما و امام(ره) داشتنند انقلاب اسلامی پیروز شد و تحولی بزرگی در اسلام و ایران ایجاد کردند و موجب شادی ائمه معصوم علیهم اسلام شدند چرا که با فداکاری و از جان گذشتگی در مقابل طاغوت‌ها ایستادند.
 
وی ادامه داد: اکنون نیز نباید در مقابل دشمن تسلیم شد و انقلاب را رها کرد که راه برای حضور دشمن باز می‌شود، با پیروزی انقلاب اسلانی زحمات چند صد ساله دشمن به هدر رفت و هزینه‌های سنگینی که برای شکست اسلام و دین به کار برده بودند به هدر رفت و به عقب برگشتند.
 
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد با بیان اینکه حفظ و حراست از انقلاب اسلامی کار بسیار مهمی است، ادامه داد: همه ما باید برای حفاظت از انقلاب اسلامی در همه زمینه‌ها فداکاری و ایثار داشته باشیم که یکی از راه‌های حفاظت از انقلاب این است که نسبت به اعتقاد و پایداری خود در مقابل دشمن ایمان داشته باشیم و در این مسیر منحرف نشویم.
 
آیت‌الله ناصری افزود: ما هیچ گاه نباید نسبت به اعتقاد و ایمانی که داریم در راه حفاظت از انقلاب اسلامی سست شویم، باید محکم پای اعتقادات و در مسیر حراست از انقلاب و نظام اسلامی ایستادگی کنیم و اجازه ندهیم زندگی دنیوی و مشغولیت‌های آن مار از اصل کار دور کند.
 
وی تصریح کرد: گاهی اوقات دشمن می‌خواهد ما را با سرگرم کردن به چیزهای بیهوده و مشغولیت‌های دنیوی در مقاومت و ایستادگی خود سست کند تا وقت، نیروها و هزینه‌ای که برای اعتقادات خود هزینه کردیم تلف شود و عقیده ما در پیشبرد هدفمان که اطاعت از ولایت است را بگیرد تا از این طریق، سرگردان و پراکنده شویم و به جان هم بیفتیم اما ما باید وحدت خود را در همه زمینه‌ها حفظ کنیم و پای اعتقادات خود بایستیم.
 
امام جمعه یزد با اشاره به سخنان رهبری در پی افزایش قیمت بنزین توسط سران قوا گفت: سخنان حکیمانه رهبری موجب شد که جلوی نقشه‌های دشمن گرفته شود، دشمن با توجه به ضربه‌هایی که از ملت و نظام اسلامی خورده همیشه آماده فتنه‌انگیزی است اما حکمت و فرمایشات مقام معظم رهبری مانع از این کار شده است و مردم نیز باید در مقابل مشکلات صبوری به خرج دهند و تابع ولایت باشند.
 
آیت‌الله ناصری در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به حضور بسیجیجان در همه عرصه‌ها گفت: بسیجیان همیشه آماده خدمت رسانی به نظام و ملت در همه عرصه‌ها بوده و هستند و نیروهای بسیج مردمی و گروه های جهادی  با کمترین امکانات با حضور داوطلبانه خود در مناطق مختلف و در برهه‌های حساس به کمک مردم شتافتند و مانع بزرگی بر سر توطئه‌های دشمن بودند که واقعا قابل تقدیر است.
انتهای پیام/
آخرین اخبار آخرین اخبار