پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

روایت جانباز یزدی از دیدار با رهبر انقلاب:

بعد از 29 سال به آرزوی خود رسیدم/ آمریکا جرات رویارویی با ایران را ندارد


جانباز 70 درصد یزدی که امسال به دیدار مقام معظم رهبری مشرف شد گفت: فضای دیدار خیلی سنگین بود و غیر قابل وصف، لحظه دیدار با حضرت آقا به ایشان گفتم: بعد از 29 سال به آرزویم رسیدم خیلی این دیدارطول کشید.

به گزارش یزد رسا، یزد ندا نوشت: هر ساله در آستانه هفته دفاع مقدس مقام معظم رهبری با جانبازان 8 سال جنگ تحمیلی دیدار می کنند، امسال نیز طبق روال گذشته جانبازان قطع نخاعی و بالای 70 درصد، در 29 شهریورماه  امسال با امام و مقتدای خود دیدار کردند.


امسال برای محمد حسین حاجی زاده جانباز 70 درصد یزدی نیز سال پایان فراق بود و به گفته خودش بعد از 29 سال به آرزوی خود رسید و با امام خامنه ای دیدار کرد.


وی در این دیدار سال جانبازان آسایشگاه یزد را خدمت مقام معظم رهبری ابلاغ کرد.


محمد حسین حاجی زاده که از اهالی محله سر سنگ یزد است که در عملیات کربلای 5 بر اثر اصابت خماپاره از ناحیه سه عضو ( مچ دست چپ تا کتف، پای راست و تکه ای از پای چپ) مجروح و به درجه جانبازی نایل شد.


وی هم اکنون کارمند استانداری یزد است، در سال 73 ازدواج کرده و حاصل این ازدواج دو فرزند پسر است.


حاجی زاده در دوره مسابقات اتومبیل رانی جانبازان در تهران قهرمان شده و همچنین عناوینی درمسابقات شنا دارد.


متن زیر حاصل گفتگوی خبرنگار یزد ندا با محمد حسین حاجی زاده است.


حاجی زاده در این گفتگو در خصوص حال و هوای جبهه ها و جانبازی خود گفت: حال و هوای جبهه ها به خصوص شب عملیات قابل وصف نیست و امیدوارم حال که توفیق جانبازی در آن حال و هوا را داشته ام بتوانم زیر سایه پرچم اسلام برای حفظ دین و کشورم ثابت قدم باشم و لحظه ای از آرمان هایی که برای آن جانبازی کردم دست نکشم.


وی ضمن ابراز خوشحالی از توفیق دیدار با مقام معظم رهبری اظهار کرد: فضای دیدار خیلی سنگین بود و غیر قابل وصف، لحظه دیدار با حضرت آقا به ایشان گفتم: بعد از 29 سال به آرزویم رسیدم خیلی طول کشید این دیدار، حضرت آقا فرمودند: خیلی چیزها دست ما نیست و گفتند: من هم خوشحالم امروز شما را می بینم . من گفتم همه جانبازان دوست دارند با شما دیدار کنند آقا گفتند من از آنها مشتاق ترم اما خیلی چیزها دست من نیست.
جانباز 70 درصد یزدی در خصوص فرمان جهاد فکری و تبلیغی امام خامنه ای به جانبازان گفت: ما همواره باید مطیع و گوش به فرمان ولایت باشیم.


محمد حسین حاجی زاده افزود: پیام دفاع مقدس به جوانان این است که در سنگ مدرسه و داشگاه با سلاح علم و دانش که مطالبه رهبری نیز می باشد باشند در برابر دشمن ایستادگی کنند و در حفظ انقلاب و دستاوردهای دفاع مقدس و پیشرفت کشور اسلامی تلاش کنند.


وی در خصوص دستاورد دفاع مقدس برای انقلاب و کشور اسلامی ایران گفت: آمریکا امروز یا به کشورهای منطقه و همسایه ما حمله کرده و یا آنها را تحت سلطه خود دارد امروز می بینیم به برکت 8 سال دفاع مقدس جرات رویارویی با ایران را ندارد چرا که مقاومت ما را در 8شت سال دفاع مقدس دیده اند.


محمد حسین حاجی زاده اذعان کرد: از همسر و فرزندانم تشکر می کنم خیلی بهه محبت می کنند تا حتی دو فرزندم برخی اوقات برای گذاشتن لقمه در دهان من با هم دعوا می کنند و هر کدام می خواهد خودش در غذا خوردن به من کمک کند.


آخرین اخبار آخرین اخبار