پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد:

بنگاه های املاک استان یزد به زودی ساماندهی می شوند/لزوم راه اندازی مرکزمراقبت پس ازخروج معتادین در یزد


معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد گفت :در بحث ساماندهی بنگاه های املاک طرح بسیار خوبی تهیه و در شورایی قضایی استان مطرح شده که در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان یزد در مصاحبه با یزدامروز؛ در تشریح برخی اقدامات و برنامه های این معاونت در سال جاری گفت: با توجه به نتایج خوب حاصله از راه اندازی مرکز تحکیم بنیاد خانواده دراستان و کشوری شدن این طرح به دنبال راه اندازی مراکز 2و3 آن در استان هستیم .

سید علی اصغر رفاهی در خصوص طرح ساماندهی بنگاه های املاک در استان  هم اظهار داشت: در بحث ساماندهی بنگاه های املاک طرح بسیار خوبی تهیه و در شورایی قضایی استان مطرح شده که در آینده نزدیک اجرایی خواهد شد.

رفاهی با اشاره به اهمیت مراکز داوری در استان  افزود: متاسفانه راه اندازی این مراکز در استان جدی گرفته نشده اما از 6 ماه گذشته فراخوان راه اندازی این مراکز در استان داده شده که تاکنون بالغ بر 20موسسه داوری ثبت نام کردند.

وی درخصوص وضعیت کمپ های ترک اعتیاد در سطح استان هم گفت: هنوز در استان کمپی منطبق برماده 16قانون اصلاح مبارزه با مواد مخدر نداریم و تاسف بار تراز این مسئله عدم وجود مرکزمراقبت پس از خروج برای معتادین است که البته طی جلسات متعددی که با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر داشتیم مقرر شد به محض حل مشکل بودجه این مرکز نیز راه اندازی شود.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار