پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

در آستانه پایان سال 93 روایت شد

بهترین و بدترین اتفاق سال 93 از نگاه «جوکار» نماینده یزد و اشکذر


نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در واپسین روز های سال 93 نظرات خود را در خصوص تلخ ترین و شیرین ترین اتفاقات کشور در مصاحبه با نسیم صادق تشریح کرد.

به گزارش یزد رسا، نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار نسیم صادق، در خصوص بهترین اتفاق سال 93 اظهار داشت: حضور گسترده مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال به نظرم بهترین اتفاقی بود که در این سال برای نظام اسلامی رقم خورد.

"دکتر محمد صالح جوکار" نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن امسال را پشتوانه ای برای نظام جمهوری اسلامی برشمرد و افزود: مردم با حضور خود بار دیگر با آرمان های امام (ره) وارزش های انقلاب تجدید بیعت کردند.

وی به پیام خارجی این حضور حماسی اشاره کرد و گفت: این راهپیمایی در حوزه بین الملل و برای مردم جهان پیامی جز ایستادگی مردم تا رسیدن به اهداف نهایی انقلاب در بر نداشت.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بدترین و تلخ ترین اتفاق سال 93 را اقدام توهین آمیز نشریه هتاک فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبرعظیم الشان برشمرد و تصریح کرد: این یک دسیسه بزرگ بود که غربی ها نقش مهمی را در آن عهده دار بودند.

وی این اقدام توهین آمیز را عبور از مرز های عقیدتی و تعرض به ادیان الهی دانست که امروزه این رفتار در غرب رو به گسترش است.

دکتر جوکار با اشاره به نقش داعش در منطقه توسط آمریکایی ها که با هدف ایجاد بی ثباتی در منطقه ظهور پیدا کرد، تاکید داشت: در سایه تدابیر رهبری و برنامه های صورت گرفته این توطئه خنثی شد و امروز داعشی که بی پروا در منطقه جنایت می کرد، زمین گیر شده که این خود نشان دهنده ضعف آمریکایی ها در منطقه است.

 


آخرین اخبار آخرین اخبار