پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

پیشکسوت فوتبال پرسپولیس:

بهتر است قبل از ورود «AFC»به ماجرای خصوصی سازی باشگاه ها، سرخابی ها واگذار شوند/رشدفوتبال ملی در گرو خصوصی سازی


حمید درخشان گفت: تیم ها خیلی نمی توانند دولتی اداره شوند و خواه با ناخواه در چند سال آینده خود فدراسیون فوتبال آسیا برای خصوصی شدن تیم ها اقدام می کند.

به گزارش یزد امــــــــروز، حمید درخشان مربی سابق تیم پرسپولیس در مصاحبه با یزد آوا در خصوص واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی اظهار داشت: خصوصی شدن سرخابی ها به ثبات و پیشرفت دو تیم کمک می کند و در همه جای دنیا و لیگ های حرفه ای اروپا تیم ها توسط بخش خصوصی اداره می شوند.


وی گفت: تیم ها خیلی نمی توانند دولتی اداره شوند و خواه با ناخواه در چند سال آینده خود فدراسیون فوتبال آسیا  برای خصوصی شدن تیم ها اقدام می کند و چه بهتر است قبل ورود «AFC» و فشار از سوی آنها خودمان تیم ا را واگذار کنیم.


حمید درخشان تصریح کرد: امیدواریم بیرون آمدن تیم های فوتبال از زیر چتر دولت به رشد فوتبال ملی کمک کند و در نهایت منجر به سربلندی کشور عزیزمان ایران شود.


پیشکسوت تیم پرسپولیس همچنین درخصوص دربی امسال گفت: دربی کیفیت بالایی نداشت اما بچه های ما فکور بازی کردند و با توجه به توصیه های کادر فنی موفق شدند برنده این بازی بزرگ شوند.


گفتنی است، تیم های استقلال و پرسپولیس از بودجه دولتب استفاده می کنند و تا کنون سه مزایده برای واگذاری سرخابی ها به بخش خصوصی انجان شده که هیچ کدام به نتیجه نرسیده است.


آخرین اخبار آخرین اخبار