پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

رئیس جمعیت هلال احمر استان یزد خبر داد

بهره مندی 81 هیئت مذهبی از خدمات هلال احمر استان یزد


محسن حرازی زاده یزدی گفت: 94 تیم متشکل از 246 برادر و 141 خواهر در این دهه به 81 هیئت عزاداری در استان خدمت رسانی کردند.

محسن حرازی زاده یزدی در مصاحبه با یزدامروز ؛ از خدمت رسانی جمعیت هلال احمر استان یزد به یکصد و هفتاد و هفت هزار و 256 عزادار حسینی در دهه اول محرم خبر داد و گفت: 94 تیم متشکل از 246 برادر و 141 خواهر در این دهه به 81 هیئت عزاداری در استان خدمت رسانی کردند.

رئیس جمعیت هلال احمر استان یزد افزود: فعالیت های اعضای این جمعیت در قالب طرح «نذر سلامت، همراه با خادمان حسینی هلال» توسط جمعیت جوانان از تاریخ 30 مردادماه تا 11 شهریور ماه انجام گرفته که شامل  تب سنجی، غربالگری، ضدعفونی  عزاداران و اماکن برگزاری مجالس عزا، اهدای ماسک و شال عزا، همکاری با برگزار کنندگان مراسمات در خصوص تعیین فاصله گذاری فیزیکی، آموزش های پیشگیری از انتقال کرونا، نصب بنر،  پوستر و اینفوگرافی درب ورودی مجالس است.

وی در بخش دیگری از سخنانش به فعالیت 10 شعبه و 3 مرکز در استان در زمینه خدمت به عزادارن حسینی اشاره کرد و ابراز داشت: در مجموع 387 نفر و به عبارتی 2653 نفر روز در این ایام به عزاداران حسینی خدمت رسانی کرده اند.

حرازی تهیه کلیپ فعالیت های هرشبه محرم توسط کانون دانش آموزی، تهیه روزنگار ویژه دهه محرم، طراحی استوری شام غربیان، طراحی پوستر روزحضرت قاسم ابن الحسن(ع)، برگزاری ایستگاه مجازی صلواتی سردار سلیمانی، راه اندازی پویش دلنوشته های حسینی، قرائت زیارت عاشورا در روز شهادت حضرت علی اکبر(ع)، طراحی پوستر یازده محرم روز اسرا و مفقودین و اجرای طرح قرار مهربانی ویژه نذر سلامت را از دیگر برنامه های جمعیت هلال احمر استان در دهه اول محرم عنوان کرد.

انتهای پیام/ح
 


آخرین اخبار آخرین اخبار