پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

سرلشکر ایزدی:

به آمریکایی ها نباید اعتماد کرد


معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح در جمع خبرنگاران افزود: هر کجا ما به دشمن اعتماد کرده‌ایم آنها به ما از پشت خنجر زده‌اند/ نگذاریم دشمنی را که از در بیرون کرده‌ایم بخواهد از پنجره وارد شود.

به گزارش یزدامــــروز، سردار سرلشکر مصطفی ایزدی معاون راهبردی و اشراف فرماندهی کل قوا در ستاد کل نیروهای مسلح در حاشیه مراسم بزرگداشت سردار شهید حسین همدانی در جمع خبرنگاران، گفت: ما تاریخی داریم که سرتاسر این تاریخ بیانگر نقش امپریالیسم انگلیس و آمریکا است.
وی افزود: در مسیری که طی کرده‌ایم فراز و نشیب‌های بسیاری داشتیم و هر کجا ما به دشمن اعتماد کرده‌ایم آنها به ما از پشت خنجر زده‌اند.


وی تأکید کرد: اکنون باید با توجه به تجربه‌های تاریخی نگذاریم دشمنی را که از در بیرون کرده‌ایم بخواهد از پنجره وارد شود. باید انقلاب اسلامی که در منطقه از امنیت و قدرت بالایی برخوردار است راه خود را ادامه دهد و مسیری را که در پیش گرفته با توان و قدرت بالا بپیماید.


سردار ایزدی تصریح کرد: دشمن می‌خواهد فرصت‌های تاریخی را از ما بگیرد و ما نباید بگذاریم در یک فضای غبارآلود شرایطی ایجاد کنند که دستاوردهایی که حاج حسین همدانی و دیگر شهیدان کسب کردند، از دست برود.


وی در خاتمه اظهار داشت: تجربه تاریخی می‌گوید نباید به آمریکایی‌ها اعتماد کرد زیرا راهی را که ما پیموده‌ایم با تقدیم شهدای بسیاری به دست آمده و باید این راه را با قدرت بیشتر ادامه دهیم.

منبع:فارس

 


آخرین اخبار آخرین اخبار