پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نظرات جالب کاربران شبکه های اجتماعی در صفحه شخصی رئیس سازمان محیط زیست

به جای پست گذاشتن فکری به حال اهواز بکنید+تصاویر


حضور معصومه ابتکار در یکی از شبکات اجتماعی و پست های ارسالی وی با واکنش های جالبی از سوری کاربران این شبکه اجتماعی همراه بوده است.در دو روز گذشته پست های معصومه ابتکار ، با واکنش های تندی همراه بوده است.

به گزارش یزد امــــروزبه نقل از ره به ری، حضور معصومه ابتکار در یکی از شبکات اجتماعی و پست های ارسالی وی با واکنش های جالبی از سوری کاربران این شبکه اجتماعی همراه بوده است.


در دو روز گذشته پست های معصومه ابتکار ، با واکنش های تندی همراه بوده است.


در ابتدای تاسیس این صفحه اعلام شده بود که معصومه ابتکار این صفحه را مدیریت می کند و تا همین روزهای گذشته هم چنین وانمود می شد که صفحه مورد نظر مربوط به وی می باشد.


اما به محض اینکه انتقادات کاربران تند شد ، شخصی از سوی معصومه ابتکار شروع کرد به پاسخ دادن به نظرات کاربران ، لحن این شخص اینگونه بود : خانم ابتکار نظرات شما را خواهد دید ، مطالب شما به اطلاع ایشان خواهد رسید،خانم ابتکار تمام کامنت ها را می بینند و..

 

8989898989 (8)

 

قصد قضاوت ناریم ، اما از پاسخ ها اینگونه استنباط می شود که این صفحه توسط برخی افراد در سازمان محیط زیست مدیریت شده ، منتها سعی شده است که این ژست حفظ شود که"صفحه مورد نظر برای سرکار خانم ابتکار است….

 

در بخشی از انتقادات کاربران به ابتکار اینگونه امده بود که : نماینده محترم خانم ابتکار فقط شما بلدی بیای اینجا و پست بزاری چرا جواب نمیدی الان ؟؟؟


پاسخ ابتکار اینگونه بود :…اگر خیلی ها نیستند که صفحه ای ندارند و سر خود را به درد نمی آورند. بنابراین همین حضور نشان دهنده علاقه و احترام ایشان به نظرات کاربران است…

 

8989898989 (1)


یکی از کاربران در جواب وی گفته بود : مردم حرف نمیخواهند مردم گزارش نمیخواهند مردم عمل میخواهند . سمت ایشان و تک تک کسانی که به قول شما سرشان را درد نمی آورند برای پاسخگویی به مردم از جانب مردم است .

 

وظیفه ی ایشان و سایرین خدمت بی منت به مردم است .علاقه ی ایشان به نظرات کاربران تنها در عمل مشخص میشود در غیر این صورت کاربران این صفحات را برای حفظ نظام می دانند نه خدمت به مردم.


در ادامه این بحث ، شخصی که صفحه شخصی معصومه ابتکار را به روز می کند در پاسخ به کاربران گفته بود : خانم ابتکار نه تنها تصاویر گرد وغبار شهرها رو می بینند بلکه تصاویر ماهواره ای رو هم آنلاین دارند. انشاأالله فردا در پورتال سازمان گزارش کاملی از اقدامات صورت گرفته در ۱۷ ماه گذشته ارایه خواهد شد که لینکش را در این صفحه هم میگذاریم.

 

هفته آینده هم خانم ابتکار به همراه معاونین دستگاههای مرتبط با حل موضوع گرد وغبار، به خوزستان سفر دارند تا نتایج پیگیری های اخیر به مردم عزیز این استان اعلام شود. از همه کاربران به خاطر طرح مشکلات و مطالبه حقوق شهروندی خود ممنونیم.


این پاسخ سوالات زیادی را در ذهن کاربران پدید اورده بود که : فکر کردم خود خانم ابتکار این مطالب رو مینویسه. و به کامنت ها هم یه نگاهی میندازه. ظاهرا شخص دیگه ای به رسانه ایشون رسیدگی میکنه.


در ادامه بخشی از انتقادات کاربران به ابتکار را مشاهده می کنید:

 

8989898989 (5)

 

انتهای پیام/ص


آخرین اخبار آخرین اخبار