پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

سخنان حماسی پدر شهید یزدی مدافع حرم؛

به جای یک امضا ده امضا می دهم/انشاالله این شهادت مورد رضای خدا قرار بگیرد


پدر شهید سید مهدی سادات گفت: انشاالله این شهادت مورد رضای خدا قرار بگیرد و قلب عمه ما حضرت زینب(س) را از خانواده سید مهدی و سید سردار موسوی شاد بفرماید.

به گزارش یزد امروز به نقل از عصرفرهنگ؛ شب گذشته مراسم مراسم وداع با دو شهید افغان مدافع حرم در مسجد موسی بن جعفر بلوار دهه فجر  برگزار شد.
پدر شهید مدافع حرم سید مهدی سادات در این مراسم با تجلیل از مقام شهدا گفت: این دو فرزند شهید شجاعت، غیرت و عزت را از جدشان سیدالشهدا(ع) و حضرت ابالفضل به ارث برده اند.
وی اظهار کرد: روزی سید مهدی نزد من آمد و گفت «می خواهم بروم و از حریم عمه جانم دفاع کنم.» خدا شاهد است بی درنگ، بدون ممنوعیت، بدون اینکه پشیمانش کنم گفتم عزیز من شما داری در راه شهادت، در راه خودگذشتگی و در راه اجداد بزرگوارت قدم می گذرای، من نمی توانم مانع تو شوم. نور چشم بابا بگو من چه خدمتی می توانم بکنم؟ گفت برای ثبت نام باید امضا و رضایت شما را داشته باشم، به او جواب دادم به جای یک امضا ده امضا می دهم.
وی اضافه کرد: وقتی قرار بود به سوریه اعزام شود، نزد من آمد خداحافظی کرد، دستم را بوسید و حلالیت طلبید و دوباره گفت کارم گیر است. گفتم چرا؟ گفت برای اعزامم به سوریه دوباره امضای شما را می خواهند. گفتم تا زنده ام صد بار هم بیایی باز هم امضا می دهم.
پدر شهید خطاب به فرزند شهیدش گفت: مهدی جان! اصلاً در فکر نبودم و در نظر نداشتم. نور شهادت کجا و خانه ما کجا؟ کاری کردی که برای پدر و مادر، فامیل، همسر و حتی افغانستان مایه افتخار است.
وی ابراز امیدواری کرد: انشاالله این شهادت مورد رضای خدا قرار بگیرد و قلب عمه ما حضرت زینب(س) را از خانواده سید مهدی و سید سردار موسوی شاد بفرماید.
پدر شهید در پایان گفت: خدایا این جهاد را مورد دل آرامی و خشنودی حضرت زینب(س) قرار بده.

 

 

گفتنی است مراسم تشییع این دو شهید بزرگوار امروز ساعت 17 از میدان امام رضا(ع) به سمت گلزار شهدای خلدبرین برگزار خواهد شد.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار