پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

شهردار یزد:


شهردار یزد در نشست مناسب‌سازی شهری گفت: به دنبال این هستیم که شهر یزد اولین و بهترین مکان برای گردشگری معلولین و اقشار مختلف باشد و همه مسئولان استان تلاش دارند تا با رفع مشکلات معلولین در استان شرایط گشت و گذارراحت معلولین را فراهم کنند.

به گزارش خبرنگار یزدامروز؛ جمال‌الدین عزیزی در نشست مناسب‌سازی شهری که با حضور معلولان شرکت کننده در نخستین جشنواره ملی گردشگری معلولین در یزد برگزار شد گفت: در حقیقت با برگزاری این جشنواره به دنبال برطرف کردن ضعف‌های خود هستیم و می خواهیم شهرمان را از معلولیت خارج کنیم.

شهردار یزدافزود: واقعیت این است که شهری که برای استفاده همه شهروندانش مجهز نشده باشد معلول است و باید از این معلولیت خارج شود بنابراین با برنامه‌ریزی، همت و تلاش همه همکارانم سعی کردیم شرایطی را در شهر فراهم کنیم تا شما عزیزان  بتوانید  از اماکن دیدنی و تاریخی یزد که بعضا آرزوی آن را داشتید بازدید کنید و امیدواریم اجرای این برنامه شروعی برای انجام چنین  اقداماتی در همه کشور باشد.

عزیزی تصریح کرد: همه دست اندرکاران شهری به این تفکر برسند که باید شهرهای ما برای زندگی و زیستن همه اقشار جامعه مناسب باشد تا همگی از امکاناتی که در شهر وجود دارد استفاده کنند.

وی خاطر نشان کرد: شهر برای عده‌ای خاص نیست و همه باید بتوانند از آن استفاده کنند به همین جهت امروز در جلسه علنی شورای شهر طرحی ارائه شد که در آن به معلولین از صفرتا صد توجه شده است.

شهردار یزد بابیان اینکه از این به بعد هیچ طرحی در شهرداری بدون مشاور مناسب‌سازی تصویب و تائید نخواهد شد افزود: در شهر یزد حرکت به سمت شهر دسترس‌پذیر و دوست دار معلول شروع‌شده و امیدواریم بتوانیم در این زمینه اقدامات مؤثر و قابل‌ارائه‌ای انجام گیرد.

عزیزی در ادامه تأکید کرد: به دنبال این هستیم که شهر یزد اولین و بهترین مکان برای گردشگری معلولین و اقشارمختلف باشد و همه مسئولان استان تلاش دارند تا با رفع مشکلات معلولین در استان شرایط گشت و گذارراحت معلولین را فراهم کنند.

انتهای پیام/ح


آخرین اخبار آخرین اخبار