محتوا محتوا

نائب رئیس شورای شهر یزد:


نائب رئیس شورای شهر یزد درواکنش به حضور سفیر انگلیس در یزد گفت: بنده و ابوترابی به‌شدت با حضور وی در صحن علنی شورا مخالف بودیم.

مرتضی شایق در مصاحبه بایزدامروز؛ درواکنش به حضور سفیر انگلیس در یزد گفت: بنده و ابوترابی به‌شدت با حضور وی در صحن علنی شورا مخالف بودیم اما تصمیم داشتم اگر به هر دلیلی این فرد در شورا حضور پیدا کرد دو موضوع را به وی گوشزد کنم اول اینکه به او بگویم همکاری دولت شما با استکبار جهانی سبب شد تا هشت سال جنگ تحمیلی به ملت ایران تحمیل‌شده و خون مردم ملت را بریزید که نمونه آن برا درو پدرخانم شهیدم و برادران جانبازم هستند.

نائب رئیس شورای شهر یزد افزود: ضمن اینکه می‌خواستم بگویم این دولت شماست که در طول دوران انقلاب انواع توطئه‌ها و دسیسه‌ها را در حق ملت ایران روا داشته و قبل از انقلاب نیز در موارد متعدد به این ملت خیانت کرده‌اید

شایق خاطرنشان کرد: دومی موضوعی که قرار بود بگویم این بود که ما ایرانی‌ها و به‌ویژه یزدی‌ها انسان‌های مهمان‌نوازی هستیم اما چون همیشه در شعارهایمان بعد از شعار «مرگ بر آمریکا» فریاد «مرگ بر انگلیس» سر داده‌ایم نمی‌توانیم نسبت به شما و دولتتان خوش‌بین باشیم.

وی ابراز امیدواری کرد: مسئولان استان درزمینهٔ دعوت از مهمانان خارجی دقت بیشتری داشته و افرادی را به استان دعوت نکنند که موجبات رنجش خاطر مردم را فراهم آورد.

انتهای پیام/ح

 


آخرین اخبار آخرین اخبار