محتوا محتوا

معاون فرهنگی کمیته امداد یزد خبر داد


معاونت فرهنگی کمیته امداد استان یزد از پرداخت کمک‌هزینه برای شرکت در پیاده‌روی اربعین به بیش از 900 مددجوی کمیته امداد خبر داد.

علی‌محمد اسلامی‌منش در گفتگو با خبرنگار يزدامروز اظهار داشت: جهت اعزام مددجویان به حماسه بزرگ پیاده‌روی اربعین کمیته امداد استان یزد کمک‌هزینه‌ای به مبلغ 620 هزار تومان به صورت بلاعوض برای هر نفر در نظر گرفته است.

وی با اشاره به استقبال خوب مددجویان استان یزد گفت: باهدف امکان تشرف حداکثری زائران به پیاده‌روی اربعین حسینی برنامه‌ریزی مناسبی صورت گرفته است و تاکنون 907 نفر از مددجویان استان برای دریافت کمک‌هزینه پیاده‌روی اربعین اقدام کرده‌اند.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان یزد بابیان این‌که کمیته امداد با مشارکت خیرین زمینه حضور مشتاقان زیارت اربعین را فراهم کرده است تصریح کرد: نصف کمک‌هزینه قبل از سفر به متقاضیان پرداخت و مابقی آن پس از تشرف به اماکن زیارتی و درج مهر خروج و ورود به کشور با مراجعه به ادارات کمیته امداد به مددجویان پرداخت می‌شود.

اسلامی‌منش بیان داشت: کمیته امداد برای پیاده‌روی اربعین برنامه‌ای برای اعزام کاروانی مددجویان ندارد و مددجویان می‌توانند با دریافت کمک‌هزینه بر اساس تصمیم شخصی خود به‌صورت گروهی و یا انفرادی در این مراسم باشکوه شرکت کنند.

انتهاي پيام/


آخرین اخبار آخرین اخبار