پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا


بیشترین تخت بیمارستانی کشور در استان یزد وجود دارد


وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اشاره به پیشرفت های استان یزد در زمینه بهداشت و درمان، گفت: استان یزد در زمینه تعداد تخت بیمارستانی در کشور اول است.

به گزارش یزدامروز، همزمان با انجام بیست و پنجمین سفر رئیس جمهور و هیئت دولت و ورود رئیس جمهور به یزد، سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به اردکان سفر کرد.

وی پس از حضور در اردکان و ادای احترام به شهدای این شهرستان، مرحوم آیت الله خاتمی امام جمعه فقید یزد و دیدار با جمعی از مسئولان و مردم، از سامانه یکپارچه بهداشت کشور رونمایی کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این مراسم، با اشاره به پیشرفت های علمی جمهوری اسلامی ایران پس از پیروزی انقلاب، اظهار داشت: عامل اصلی که جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف پس از انقلاب توانسته به موفقیت دست پیدا کند، وحدت و اتحاد بوده است.

قاضی زاده هاشمی خاطرنشان کرد: استان یزد در زمینه های مختلف پزشکی و بهداشتی در کشور نمونه است که از این زمینه‌ها می‌توان به تعداد پزشک و تخت های بیمارستانی این استان اشاره کرد.

وی با اشاره به اقداماتی که در زمینه بهداشت و درمان در دولت یازدهم صورت گرفته، گفت: گاهی مارا متهم می‌کنند که کاری انجام نشده ولی این حرفها حرفهای سیاسی و از روی جهل است.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی افزود: فعالیتهایی که در استان یزد در زمینه بهداشت و درمان انجام می شود، می‌تواند الگویی برای سایر استانهای کشور قرار گیرد.

تسنیم/


آخرین اخبار آخرین اخبار