پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در یزد خبر داد

بیش از دو هزار امامزاده و بقاع متبرکه کشور، پذیرای میهمانان نوروزی


معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف کشوردرحاشیه بازدید از طرح آرامش بهاری امامزاده جعفر (ع) یزد درجمع خبرنگاران گفت: طرح آرامش بهاری ویژه نوروز در دو هزار و 300 امامزاده کشور در حال اجرا بوده و تاکنون مورد رضایت هموطنان قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار یزد امــــروز، معاون فرهنگی اجتماعی سازمان اوقاف کشوردرحاشیه بازدید از طرح آرامش بهاری امامزاده جعفر (ع) یزد درجمع خبرنگاران گفت: طرح آرامش بهاری ویژه نوروز در دو هزار و 300 امامزاده کشور در حال اجرا بوده و تاکنون مورد رضایت هموطنان قرار گرفته است.


حجت الاسلام احمد شرفخانی ادامه داد: از 28 اسفند سال گذشته تا پایان روزهشتم فروردین ماه امسال، بیش از چهار میلیون مسافر نوروزی در 700 زائرسراهای دائم و موقت و هتل های وابسته به امامزادگان و بقاع متبرکه، اسکان یافته اند.

 

وی اضافه کرد: فعالیت زائرسراها و همچنین پذیرش و اسکان مسافران نوروزی تا 14 فروردین ماه ادامه خواهد داشت.


شرفخانی با اشاره به  اجرای  نمایشگاه های طراحی گرافیک، نمایشگاه های تجسمی و همایش رهروان یاس نبوی در یکهزار و 550 امامزاده افزود: بازرسی های مستمری از نحوه اجرای طرح ها انجام شده و بنده نیز پس از بازدید از استان های آذربایجان غربی و شرقی، زنجان، قزوین، تهران، البرز، قم و اصفهان دو روز نیز از استان یزد بازدید داشتم که خوشبختانه فعالیت های خوبی در این استان صورت گرفته است.

 


معاون فرهنگی سازمان اوقاف کشور تاکید کرد: ظرفیت های زیادی در عرصه گردشگری، ترانزیتی و همچنین موقوفات ، دراستان یزد وجود دارد و طرح آرامش بهاری نیز با مدیریت جهادی مسوولان این استان در حال اجراست.
 


آخرین اخبار آخرین اخبار