پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

دبیر مجمع عالی بسیج استان یزد:

بیش از 190 کارگروه و شورای اقشار بسیج در استان فعالیت می کنند


دبیر مجمع عالی بسیج استان یزد گفت: بیش از 190 کارگروه و شورای اقشار بسیج در استان فعالیت می کنند.

به گزارش یزدامروز؛ دبیر مجمع عالی بسیج استان یزد در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا، اظهار کرد: در مجموعه استان 21 قشر بسیجی اعم از دانش آموزی، دانشجویی، هنری، بازار و غیره داریم. از مجموعه این قشرها هر کدام یک شورا دارند که 15 تا 20 نفر عضو دارد و مسائل مربوط به همان قشر را مورد بررسی قرار داده و ارائه راهکاری برای حل آن می دهند.

غلامحسین دشتی با بیان اینکه از هر یک اقشار یک نفر فرد متخصص به تناسب کارگروه تخصصی های سلامت، فرهنگی، اجتماعی سیاسی، تربیتی،دفاعی، کشاورزی و صنعت ورود پیدا می کنند، افزود: استان یزد دارای 10 کارگروه تخصصی و همچنین به تعداد اقشار هم شورای شهر دارد که این ترکیب نیز در شهرستان ها وجود دارد.

وی گفت: 91 کارگروه و 101 شورای قشر در استان داریم که در مجموع نزدیک به 192 کارگروه و شورای قشر داریم که هر کدام از آنها می توانند به عنوان یک اتاق فکر باشند و به عنوان یک نهاد مردمی برای شناخت مسائل و مشکلات که جوهر کار آن بررسی مشکلات شهر، قشر،محله و بسیج و ارائه راهکار برای حل آن می باشد.

معاون سابق سیاسی و امنیتی استانداری، اذعان کرد: تمام این راه حل ها جمع بندی می شود و در قالب طرح به مسئولین ارائه شده تا راهکار مناسب برای حل آن پیدا شود.

وی خاطرنشان کرد: بحث های مربوط به آب، امنیت، خانواده، مهاجرین، اتباع بیگانه، تغذیه، محیط زیست، صنعت، فرهنگ و معنویت از مهمترین اولویت های کارگروه های تخصص بوده که مورد تحقیق و پژوهش قرار گرفته است.

انتهای پیام/ه


آخرین اخبار آخرین اخبار