پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

با تصویب شورای شهر؛

تابلوهای تبلیغاتی از روی پشت بام های یزد برچیده می شود


درخصوص ساماندهی و جمع آوری تابلوهای تبلیغاتی اعم از پشت بام و ... به زودی از سوی معاونت معماری و شهرسازی شهرداری یزد، لایحه ای به منظور تصویب به شورای اسلامی شهر ارائه می شود.

به گزارش یزد امــــــــروز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری یزد، در جلسه ای که در تاریخ بیست و دوم تیر ماه در محل دفتر شهردار یزد تشکیل شد درخصوص ساماندهی و جمع آوری کلیه تابلوهای تبلیغاتی اعم از پشت بام و ... تصمیم گیری شد.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد معاونت معماری و شهرسازی شهرداری یزد در اسرع وقت و پس از بررسی و اعلام نظر لایحه پیشنهادی، نحوه جمع آوری کلیه تابلوهای تبلیغاتی اعم از پشت بام و... را با توجه به اعلام واحد حقوقی و اداره درآمد جهت تصویب به شورای اسلامی شهر ارائه نماید.

همچنین درخصوص ساماندهی و جمع آوری تابلوهای پشت بام مقرر شد اداره درآمد از تاریخ پنجم مرداد ماه اقدام به اعلام بدهی و عوارض تابلوها به همراه تعرفه عوارض به مالکان نماید و پس از آن اداره اجرائیات با هماهنگی اداره حقوقی نسبت به اخطار و جمع آوری تابلوهای  پشت بام اقدام کنند.

علاوه براین در جلسه مذکور درباره ساماندهی و جمع آوری تابلوهای شناسایی غیرمجاز اعم از پایه ایستاده، پرچمی و عمود بر معبر در مسیر خیابان کاشانی حدفاصل میدان ابوذر تا شهدای محراب نیز تصمیم گیری شد.آخرین اخبار آخرین اخبار