محتوا محتوا

بازرس کل سازمان بازرسی استان یزد:


مدیرکل بازرسی استان یزد با اشاره به اهمیت تسریع در خدمت رسانی به مردم گفت: همه مدیران باید به نحوی عمل کنند که در عین حالی که کارها سریع انجام شود با رعایت قوانین و مقررات باشد.

به گزارش یزدامروز، مدیرکل بازرسی استان یزد در پنجاه و چهارمین جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با اشاره به اهمیت تسریع در خدمت رسانی به مردم گفت: همه مدیران باید به نحوی عمل کنند که در عین حالی که کارها سریع انجام شود با رعایت قوانین و مقررات باشد.

حجت‌الاسلام اکبر طالبی اظهار داشت: به دلیل پیچیدگی های قانونی که وجود دارد اگر خدماتی هم صورت می‌گیرد متاسفانه شیرینی کار برای مردم از بین می رود از این رو باید انجام کارها در ادارات تسریع یابد.

وی با اشاره به التهابات اخیر بازار ارز در کشور گفت: التهابات اخیر بازار ارز غیرقابل پیش بینی و غیر قابل کنترل نبود، اما قیمت دلار رها شد و به بیش از شش هزار تومان رسید و تولیدکننده نیز احساس خطر کرده و دلار را با این قیمت خریداری کرده اما یک شبه قیمت دلار به چهاز هزار و 200 تومان بازگردانده شد.

طالبی افزود: اکنون تولیدکننده چه کاری باید انجام دهد؟ چگونه اقدامات پیش بینی نشده را حلاجی کند؟ اگر در زمانی که نرخ ارز در حال افزایش بود دلار مورد نیاز خود را نمی خرید به او گفته می شد چرا تدبیری برای دلار مود نیاز برای ثبت سفارش نداشته ای و اکنون نیز که خریداری کرده قیمت دلار به چهار هزار و 200 تومان کاهش یافته و متاسفانه به این قیمت نیز یافت نمی شود.

وی اذعان داشت: هر چند موضوع نرخ ارز در حیطه استان نیست اما استاندار باید به مقامات بالای کشور مشکلات ناشی از آن را منعکس کند چرا که به شدت واحدهای تولیدی و کارخانجات را تحت تاثیر شدید و سریع قرار داده است و باید تدبیری برای آن اندیشیده شود.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار