محتوا محتوا

استاندار یزد:


استاندار یزد گفت: تاریخ انقلاب اسلامی را بدون سپاه پاسداران نمی‌توان نوشت و از آفتاب 22 بهمن ماه و شکل گیری انواع کمیته ها تا روزی که سپاه پاسداران تشکیل شد در هر روز انقلاب سپاه نقش داشته است.

به گزارش یزدامروز، استاندار یزد در دیدار با فرماندهان ارشد سپاه الغدیر استان یزد ضمن تسلیت به مناسبت حادثه نفتکش ایرانی گفت: قبل از پیروزی انقلاب اسلامی نظمی در دنیا وجود داشت و کشورها بین دو قدرت تقسیم شده بود که منافع خود را تامین می‌کردند و شاه نیز به عنوان ژاندارم منطقه حکومت می‌کرد و امریکا از پابرجا بودن این نظم مطمئن بود.

محمود زمانی قمی ادامه داد: انقلاب اسلامی با وجود این دو جریان، با پیروزی توانایی خود را ظهور داد و نظم چند دهه را بهم ریخت و امریکایی‌ها نیز سعی کردد با حضور صدام و پول شواری همکاری خلیج فارس منافعشان را تامین کنند و از زمین؛ دریا و هوا به انقلاب اسلامی حمله کردند تا مدل دیگری از نظم را حاکم کنند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی بعد از هشت سال دفاع مقدس نقش جدی‌تری را در منطقه و دنیا دارد، افزود: با تاثیرگذاری جدی ایران در خاورمیانه دشمنان نتوانستند اوج‌گیری انقلاب سالایم را بببیند و با بدنام کردن گفتمان دین و اسلام برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی استفاده کردند که یکی از آنها استفاده از جریان تکفیری و ایجاد داعش بودو افکار را متوجه این گفتمان کردند که بلند شدن صدای الله اکبر به منزله کشت و کشتار است.

زمانی قمی تصریح کرد: نقش جمهوری اسلامی ایران خدشه ناپذیر است و راه خود را ادامه می‌دهد و اما همه دشمنان بسیج شدند تا به این گفتمان اصیل اسلامی و آسمانی ضربه بزنند و آن را ناکارآمد جلوه دهند و به تعبیر مقام معظم رهبری حشرات را به سمت زخم‌‌های موجود روانه کنند.

وی با بیان اینکه تاریخ انقلاب اسلامی را بدون سپاه پاسداران نمی‌توان نوشت، تصریح کرد: از آفتاب 22 بهمن ماه و شکل گیری انواع کمیته ها تا روزی که سپاه پاسداران تشکیل شد در هر روز انقلاب سپاه نقش داشته است و باید این حضور بیش از پیش چشمگیر باشد.

استاندار یزد گفت: باید کارآمدی انقلاب اسلامی با ایجاد جامعه‌ای اخلاقی و مرفه بیش از پیش ثابت کنیم همانگونه که امیرالمومنین(ع) از زمانی که پا به عرصه سرپرستی جامعه اسلامی و سیاست گذاشتند تا زمان شهادت هیچ موقع اخلاق را زیر پا نگذاشتند و هیچ واقعیتی آسمانی‌تر از حکومت امام علی(ع) بر مردم نیست و اگر غدیرخم با آنچه پیامبر فرموده بود پیش می‌رفت دنیا شکل دیگری داشت.

وی گفت: جمهوری اسلامی به دست فقیه با کفایت مستقر شد و به وسیله مقام معظم رهبری راه خود را ادامه می‌دهد و همه تلاش‌ها این بوده که اخلاق در جامعه مستقر شود و در کنار آن کارمدی خود را در زمینه اقتصادی، وحدت و رفاقت به جهان اثبات کنیم.

زمانی قمی عنوان کرد: برای اثبات کارآمدی نظام اسلامی در زمینه‌های مختلف و غلبه بر مشکلات اقتصادی باید همه سلایق و گروه‌ها با وحدت و هم افزایی عمل کنند و مسئله اقتصاد که راه حل آن براساس اقتصاد مقاومتی مشخص شده را دنبال کنیم و به دنبال مسیرها و راه‌های پیش رو باشیم.

انتهای پیام/


آخرین اخبار آخرین اخبار