پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده یزد و اشکذر تاکید کرد

تامین منافع ملی با اجرای طرح "شبکه ملی اطلاعات"


جوکار اظهار داشت: با شبکه ملی اطلاعات می توانیم فرصت هایی را خلق کنیم که مزیت‌های بیشماری برای ما ایجاد خواهد کرد.

به گزارش یزدامروز؛ نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار یزدرسا با اشاره به مطالب منتشر شده در  مورد شبکه ملی اطلاعات بیان کرد: متاسفانه بعضی از رسانه ها و سایت‌های خبری برای دشمنان خوراک تهیه کرده و یک سری مطالب  دروغ و کذب را در این مورد به برخی از نمایندگان نسبت دادند و همین مساله اثبات کرد بر فضای مجازی ما نظارتی نیست و برخی از  این عدم نظارت سوء استفاده می کنند. آن  ها مطالب غیرواقعی منتشر می کنند و افکار عمومی را به نفع خودشان مدیریت می‌کنند. 

محمد صالح جوکار  گفت: امروز ما میلیاردها تومان در عرصه فضای مجازی و زیرساخت های آن در کشور از پول بیت المال و مردم هزینه کرده ایم و همچنین ماهیانه هزینه های هنگفتی به کشورهای نظیر آمریکا پرداخت می‌کنیم. یعنی از جیب ملت خرج می کنیم و در اختیار دیگرانی قرار می دهیم که دوست ما نیستند. همچنین مدیریت این فضا در اختیار کشورهای دیگر است.

وی ادمه داد: بحث اصلی ما این است که شبکه ملی اطلاعات که می تواند ظرفیت های جدیدی در رابطه با ایجاد مشاغل نو در کشور ایجاد کند چرا نباید زیرساخت های آن در داخل کشور ما باشد. چرا باید همچنان پول بیت المال را به جیب دیگران بریزیم و سرمایه‌های ملی را از بین ببریم. باید از این ظرفیت که در داخل کشور داریم استفاده  کرده و تهدیدات دشمن در این زمینه را از فضای مجازی خود دور کنیم.

جوکار با تاکید بر لزوم توجه به مشاغل وابسته به فضای مجازی اظهار داشت: با شبکه ملی اطلاعات می توانیم فرصت هایی را خلق کنیم که مزیت‌های بیشماری برای ما ایجاد خواهد کرد. 

وی ادامه داد: این که می گویند شبکه ملی اطلاعات به دنبال فیلتر کردن است دروغ و کذب محض است. هیچ کدام از نمایندگان چنین صحبتی نکرده اند و این در حقیقت یک نوع فضاسازی برای تخریب مجلس یازدهم است و از سوی کسانی انجام می شود که به جای منافع کشور به دنبال تامین منافع آمریکا و کشورهای دیگر هستند. آن ها به دنبل تهیه خوراک خبری برای رسانه‌های بیگانه هستند و  در این راه در حق ملت خیانت می کنند.

انتهای پیام/

 

آخرین اخبار آخرین اخبار