پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

نماینده ولی فقیه در سپاه قدس:

تاکنون کمتر از 150شهید در عراق و سوریه داده‌ایم


نماینده ولی فقیه در سپاه قدس گفت: برنامه دشمن برای مجلس خبرگان این است تا با نفوذ افراد مورد نظر خود در مجلس خبرگان، فردی را به روی کار بیاورند تا راه امام(ره)را ادامه ندهد و یک مجلس شورای اسلامی ایجاد کنند بدتر از مجلس ششم.

به گزارش یزدامروز به نقل از حوزه علمیه یزد، ظهر امروز «حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی» در جمع روحانیون و مبلغان استان یزد در سالن اجتماعات مرکز مدیرت حوزه علمیه استان یزد اظهار داشت: بحث نفوذ مورد اشاره مقام معظم رهبری از ابتدای شکل گیری انقلاب اسلامی در کشور وجود داشته و در ادوار مختلف، دشمن با روش های گوناگون در افراد و مسئولین این نظام نفوذ می کرد.
 
 
علت اصلی تبعید امام ورود به خط قرمز آمریکا بود
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس به تبعید امام در سال 43 اشاره کرد و گفت: مبارزه امام راحل(ره) فقط علیه شاه نبود بلکه حرکت ایشان علیه قدرت استکباری آمریکا بود و باید به این نکته توجه داشت آنچه باعث تبعید امام شد صرفاً سخنرانی امام علیه شاه نبود بلکه هنگامیکه امام علیه کاپیتولاسیون و آمریکا صحبت کرد تبعید امام انجام شد.
 
وی ادامه داد: با شکل گیری انقلاب اسلامی، آمریکا که قدرت خود را در منطقه از دست داد، بدیهی است که با ابزارهای مختلف برای بازگردان این قدرت تلاش کند، بنابراین یکی از برنامه هایی که به صورت جدی از ابتدای انقلاب در دستور کار آمریکایی ها قرار گرفت بحث نفوذ بود.
 
 
نفوذ یک شبه اتفاق نمی افتد
حجت‌الاسلام و المسلمین شیرازی در ادامه به صورت مشرح به نفوذ دشمن و آمریکا در دولت موقت بازرگان، بنی صدر، منتظری، موسوی، نشریات، روزنامه های  زنجیره ای، مجلس ششم و.. اشاره کرد و تصریح کرد: نفوذ دشمن یک شبه اتفاق نمی افتد بلکه آمریکایی ها سال ها روی یک نفر کار می کنند تا در زمان مناسب از وی بهره برداری و سوءاستفاده کنند.
 
وی به سخنان مقام معظم رهبری پیرامون بحث نفوذ اشاره کرد و افزود: همانگونه که مقام معظم رهبری نیز می فرمایند متأسفانه دشمن بیشتر به اسلام و دین ما آشنا است زیرا آن ها برای نفوذ در فکر و عقاید ما نتنها درخصوص اسلام تحقیق و بررسی می کنند بلکه با برنامه ریزی و حوصله وصبر زیادی که برای به نتیجه رساندن کارشان دارند برای 15 تا 20 سال آینده کار می کنند.
 
 
لیبرال های بدنه دولت در تضاد با اندیشه های امام
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در بخش دیگر صحبت های خود تأکید کرد: متأسفانه عده ای امروز در بدنه دولت نتنها به لیبرال بودن خود که صددرصد در مخالفت با اندیشه های امام است افتخار می کنند بلکه با کت خدا خواندن آمریکا معتقدند که ما بدون آمریکا نمی توانیم زندگی کنیم.
 
 
به برخی میدان داده شود سپاه قدس را تعطیل و در مورد عراق و سوریه نیز مذاکره می کنند
حجت‌الاسلام و المسلمین علی شیرازی تصریح کرد: اگر به این افراد میدان داده شود و این قدرت را داشته باشند حتی می خواهند مسئله عراق و سوریه را با مذاکره حل و فصل کنند و حتی اجازه نخواهند داد سپاه قدس در این کشورها اقدامی انجام دهد.
 
 
حرف امام به شکنندگان تابوی مذاکره با آمریکا
وی عنوان کرد: امام راحل(ره) در موارد مختلف امکان هرگونه تلاش برای نزدیکی و سازش و مصالحه با استکبار را نفی می کند و آن را نافی عزت مسلمین می داند و با صراحت در نفی هرگونه سازش با استکبار جهانی فریاد بر می آورد: «کسی تصور نکند که ما راه سازش با جهانخواران را نمیدانیم. ولی هیهات که خادمان اسلام به ملت خود خیانت کنند!... اگر بند بند استخوانهایمان را جدا سازند، اگر سرمان را بالای دار برند، اگر زنده زنده در شعله‏ های آتشمان بسوزانند، اگر زن و فرزندان و هستیمان را در جلوی دیدگانمان به اسارت و غارت برند هرگز امان نامه کفر و شرک را امضا نمی‏ کنیم.» اما متأسفانه عده ای امروز در کشور افتخار می کنند که تابوی مذاکره با آمریکا را شکسته اند.
 
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس به نفوذ فرهنگی و بزک کردن آمریکا اشاره کرد تاکید کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری نیز فرموده اند یکی دیگر از نقشه های دستگاه های تبلیغاتی دشمن تطهیر و پاک کردن چهره رژیم سابق و درباریان خود فروخته است که در این راستا مشاهده می شود متأسفانه کتاب ها رمان هایی در این زمینه نوشته شده است که فرد بعد از خواندن آن رمان کذایی می خواهد برای اقدامات دروغین درباریان شاه دست بزند.
 
 
بزک کنندگان آمریکا بدانند به دشمن میدان داده شود دمار از روزگار چپ و راست در می آورند
وی خاطرنشان کرد: برخی عناصر خود فروخته در کشور درصدد بزک کردن چهره آمریکا هستند قافل از اینکه اگر آمریکایی ها در کشور حاکم شوند دمار از روزگار چه جناح چپ و چه جناح راست در می آورند.
 
حجت‌الاسلام و المسلمین شیرازی گفت: تمام جناح های داخلی و حتی دشمنان به این موضوع واقف هستند که اگر راهنمایی ها و رهنمودهای مقام معظم رهبری  در سال 88 نبود دیگر چیزی از این انقلاب باقی نمانده بود.
 
 
برخی از شخصیت های طراز اول انقلاب تحت تأثیر عواطف و احساسات خانوادگی
وی به انحرافات برخی از شخصیت های طراز اول انقلاب اشاره کردو گفت: خانواده و همسر نقش بسزایی در افکار فرد دارد و برخی تحت تأثیر عواطف و احساسات خانوادگی و عشق و علاقه به وابستگان دچار لغزش و چرخش ۱۸۰ درجه ای در زندگی خود گردیده اند.
 
 
برنامه دشمن احیای مجلس ششم و تغییر رهبر با نفوذ در خبرگان
حجت‌الاسلام و المسلمین شیرازی به نقشه دشمن برای نفوذ در مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اشاره کرد و افزود: برنامه دشمن برای مجلس خبرگان این است تا با نفوذ افراد مورد نظر خود در مجلس خبرگان، فردی را به روی کار بیاورند تا راه امام(ره)را ادامه ندهد و یک مجلس شورای اسلامی ایجاد کنند بدتر از مجلس ششم، بنابراین باید بیش از بیش حواسمان را جمع کنیم که به چه کسانی در این انتخابات رای می دهیم.
 
فتنه سنگین تر از سال 88 در راه/ ملت فتنه بعدی را نیز خاموش خواهد کرد
وی عناون کرد: فتنه سنگین تر از سال 88 در راه است اما باید بدانیم انقلاب اکنون به درختی تنومند مبدّل شده است و همانگونه که ملت فتنه بازرگان، بنی صدر، منتظری، فتنه سال های 78 و 88 را خاموش کرده است قائله و فتنه بعدی را نیز خاموش خواهد کرد.
 
 
چرا باید به عراق و سوریه کمک کنیم/ تاکنون حتی 150شهید هم در عراق و سوریه نداده ایم
نماینده ولی فقیه در سپاه قدس در پایان در پاسخ به سوال یکی از مبلغان که پرسید« شما چگونه این شبهه را پاسخ می دهید که چرا ما باید در عراق و سوریه هزینه بدهیم» گفت: اگر تمام شهدای مدافع حرم در سوریه و عراق را با هم جمع بزنیم تعداد آن ها حتی 150 نفر شهید هم نمی شود و نکته دیگر اینکه هزینه اصلی جنگ در این دو کشور توسط بودجه خودشان درحال تأمین شدن است و اگر این هزینه ها را با هزینه های خودمان در 8 سال جنگ مقایسه کنیم اصلا قابل مقایسه نیست در برابر نفوذی که اکنون جمهوری اسلامی در عراق، سوریه، لبنان، یمن، بحرین، نیجریه، پاکستان و دیگر کشورهای دنیا داریم.
 
 
مسئله هسته ای یک بازی است هدف دشمن توقف نفوذ انقلاب
وی اذعان داشت: بحث هسته ای و بهانه گیری های دشمن تاکنون در این زمینه یک بازی است زیرا تمام ترس دشمن در زمان کنونی از نفوذ انقلاب اسلامی در دیگر کشورها است و به دنبال این هستاند تا این نفوذ را نابود کنند و اما نخواهند توانست.
 
انتهای پیام/

آخرین اخبار آخرین اخبار