پیمایش پیمایش

 

محتوا محتوا

مدیرعامل باشگاه فولاد یزد:

تاکنون یک ریال از استانداری به باشگاه فولاد یزد پرداخت نشده است/اراده ای برای حل مشکلات تیم وجود ندارد


مدیرعامل باشگاه فولاد یزد با اشاره به جلسات متععد مسئولین این باشگاه با استاندار و معاونینش گفت: جلسات زیادی برای حل مشکلات مالی این تیم با مسئولین و شخص جناب استاندار برگزار شده اما متاسفانه تاکنون یک ریال به این تیم پرداخت نشده است .

مدیرعامل باشگاه فولاد یزد در مصاحبه اختصاصی با یزد امروز در خصوص علت کناره گیری این تیم از لیگ دسته اول کشور گفت: تیم فولاد یزد نه از لیگ انصراف داده و نه قصد چنین کاری را دارد اما علی الحساب به دلیل مشکلات مالی و عدم توان پرداخت هرینه های رفت وآمد و هتل و حتی لباس بازیکنان تا تعیین تکلیف توسط مسئولان استان از حضور در مسابقات امتناع می ورزد.

علی نافعی یزدی با اشاره به جلسات متععد مسئولین این باشگاه با استاندار و معاونینش گفت: جلسات زیادی برای حل مشکلات مالی این تیم با مسئولین و شخص جناب استاندار برگزار شده اما متاسفانه تاکنون یک ریال به این تیم پرداخت نشده است .

نافعی با ابراز تاسف از عدم تمایل مسئولین ورزش استان وعدم حمایت مردم  برای حفظ تنها سهمیه استان یزد در لیگ دسته اول کشور گفت: شرکت فولاد یزد 12سال تنها برای دلخوشی مردم  یزدهمه جانبه از این باشگاه حمایت کرده و با به دوش کشیدن تمامی مشکلات مالی با چنگ و دندان این تیم را در لیگ دسته اول حفظ کرده است اما اکنون که این شرکت به دلیل مشکلات عدیده مالی توان پرداخت هزینه های خود را هم ندارد مسئولین  کوچکترین حمایتی از این تیم نداشته اند.

مدیرعامل باشگاه فولاد یزد افزود: در جلساتی که با مسئولان ورزشی وارشد استان داشتیم از آنان در خواست کردیم تنها دو سال از این تیم حمایت کنند و سپس با روبه راه شدن وضعبت مالی شرکت دوباره حمایت مالی خود را از سر می گیریم اما متاسفانه مسئولین به جای حمایت مدعی شده اند که فولاد یزد می خواهد با این بهانه از بودجه استاناری  سوء استفاده کند.

نافعی اضافه کرد: من تنها یک سوال از آقایان دارم و آن این است که اگر ما قصد سو استفاده داشتیم چرا سال گذشته  در حالی که یشدت در زمینه مالی در مذیقه بودیم چنیین درخواستی را مطرح نکردیم و خود با سختی ومشقت بسیار یک فصل هزینه های تیم را پرداخت کردیم.

وی در پایان تاکید کرد: تیم فولاد یزد روی قول مسئولان بسیار حساب کرده بود اما به نظر می رسد در بین آقایان اراده ای برای حل مشکلات تیم وجود ندارد.

گفتنی است  چند روز قبل روسای هیئات ورزشی استان جهت بررسی وضعیت ورزش یزد در محل استانداری یزد با استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان دیدار کردند که از ورود خبرنگاران به این جلسه ممانعت بعمل آمد.


آخرین اخبار آخرین اخبار